Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
 |  Strona Główna | OFERTA -TURYSTYKA AKTYWNA -Trójmiasto

Akademia PRZYGODA - wypoczynek i rekreacja w Gdyni

TURYSTYKA AKTYWNA  Trójmiasto

81-472 Gdynia, ul. Legionów 130/134

Telefon  kontakt przez e-mail
Dzwoniąc powołaj się na portal SlonecznePomorze.pl
Kontakt e-mail Wyślij zapytanie  Wyślij do znajomego Wyślij znajomemu

CHARAKTERYSTYKA:
wypoczynek i rekreacja na Pomorzu Gdańskim, Gdynia, Trójmiasto, rekreacja w Gdyni, wypoczynek w Gdyni, Pomorze Gdańskie, Pomorze, wypoczynek nad morzem, Morze Bałtyckie, urlop na Pomorzu, wakacje nad morzem, Akademia Przygoda, przygody w Trójmieście, Park linowy Gdynia, Obóz jeździecki dla osób z nadwagą, Biwak z klasą
Piktogramy
Łazienka przy pokoju Plac zabaw Parking Wyzywienie

» CENNIK OFERTY WYPOCZYNKU «

USŁUGA CENA INFO
Szczegółowa oferta cenowa dostępna pod numerem telefonu: 501-449-161 lub (58)-622-75-78

» INFORMACJE O OBIEKCIE «

Witaj Drogi Gościu. Miło nam że odwiedzasz nas w tych Wirtualnych Stronach…kto wie czy ze spotkania tego nie wynikną następne, rzeczywiste, osobiste … bliskie spotkania?
Domyślamy się że szukasz kogoś kto potrafi ciekawie, profesjonalnie i niebanalnie zorganizować czas dla Ciebie i Twojej Grupy.

Z pewnością chcecie przeżyć coś niezwykłego, emocjonującego, coś co wychodzi poza schemat szarej codzienności. Jeśli szukacie sposobu na zintegrowanie i wzmocnienie zespołu a przy okazji chcecie wypocząć i przede wszystkim dobrze się bawić to trafiliście pod właściwy adres.

PRZEŻYJCIE TO Z NAMI. Z LUDŹMI AKADEMII PRZYGODA.

"Parku linowego" w oliwskim ZOO!
Serdecznie zapraszamy

Oferta na Wiosnę / Lato
Zgrupowanie obozów przygody
  • "Przetrwaj z Rodziną!" - obóz przetrwania dla całych rodzin Zacieśnij rodzinne więzi! Pokaż swojemu dziecku że może na Ciebie liczyć w każdej sytuacji! Poczuj wspólnotę krwi!
  • "Biwak z klasą" Zamiast dusić się w knajpie, zintegrujcie się ze swoją byłą klasą na naszym biwaku.
  • "Obóz jeździecki dla osób z nadwagą" Obcujesz z końmi! Wypoczywasz! Chudniesz!
Zapraszamy!
Nasi Ludzie
Akademia Przygoda współpracuje z blisko setką instruktorów. Nie sposób umieścić ich wszystkich w jednym czasie nie powodując zamętu w głowach oglądających tę stronę. Na pewno poznacie ich bliżej kiedy zetkniecie się z nimi w Akcji. Jedno jest pewne. Tak gotowych do pomocy, kompetentnych i otwartych ludzi nie często można spotkać. Spektrum ich profesji wskazuje że stawiamy na różnorodność.
Są wśród nas
: Lekarz i traktorzysta-kombajnista, nauczycielka, mechanik i psycholog, sołtys, marynarz, plastyczka, dziennikarka, profesor, inżynier, rolnik i architekt, żołnierz, nurek, policjant, aktor, kierowca, manikiurzystka i spora grupa studentów. Jednym słowem „masy pracujące miast i wsi”.

Co nie znaczy że stanowimy przypadkową zbieraninę. Jest coś co nas wszystkich łączy i stanowi i wyjątkowości. To jest PASJA!!! Pasja która nie pozwala usiedzieć na miejscu i pcha w ramiona PRZYGODY.

Żeglujemy, wędrujemy, wspinamy się i latamy, poganiamy husky i dosiadamy koni, prowadzimy po bezdrożach motocykle, quady, jeepy i terenowe ciężarówy, spływamy na tratwach, pontonach i kajakach. Śpiewamy, gramy i tańczymy… i nieźle gotujemy. A przede wszystkim mamy Pasję do LUDZI! I dlatego pragniemy naszą PRZYGODĘ dzielić z WAMI!

Oferta:
Egzotyczna wyprawa przez las pełen tajemnic i niespodzianek albo spływ bystrą rzeką lub rejs na pokładzie żaglowca czy skok w przestrzeń z wysokiego mostu? Czy może wolicie podróż jeepami przez dzikie bezdroża, wspinaczkę po stromych ścianach, czy jazdę konno lub psim zaprzęgiem, zaśnieżoną drogą? A potem czarodziejski wieczór, może niezapomniany bal do białego rana…?

Nasze Bazy
Tylko u nas przenocujecie w historycznych, starych beczkach, zatańczycie na stołach w karczmie i wygrzejecie się w tradycyjnej bani. Skosztujecie najlepszej tradycyjnej kuchni polskiej i kaszubskiej.
  • OWCZARNIA
  • KOPLA
  • SZUMIMŁYN
SERDECZNIE PAŃSTWA ZAPRASZAMY!!!!

» DODATKOWE INFORMACJE «

NASZA HISTORIA
Akademia Przygoda powstała w roku 1992 i była jedną z pierwszych firm w Polsce zajmującą się organizacją imprez szkoleniowych i rekreacyjnych dla firm. Założycielem i pomysłodawcą Akademii Przygoda jest Danek Ciupiński, wychowawca Monaru, dziennikarz Radia Plus.

Nie da się ukryć że byliśmy w Polsce pionierami. Nikt wtedy nie wierzył, że kiedykolwiek będzie zapotrzebowanie na takie usługi.

Początkowo organizowaliśmy wiele imprez charytatywnych razem z Radiem Plus i Urzędem Miasta Gdyni m.in. „Akcja Przygoda na Kolibkach”, niewiele firm decydowało się na organizację zajęć integracyjnych w formie zabawy. Można powiedzieć że wręcz dokładaliśmy do interesu.

W 1992 r. organizowaliśmy pierwsze imprezy za swoje pieniądze i zapraszaliśmy na nie potencjalnych klientów. Przedstawialiśmy jak ważne dla firmy są takie spotkania, gdzie atmosfera i okoliczności zbliżają ludzi, gdzie każdy ma okazję przeżyć coś nowego, odetchnąć od codzienności wśród nieskażonej przyrody w poczuciu braterstwa i wspólnoty ze swoim zespołem. Swoją ofertą przekonywaliśmy, że firmie opłaca się szkolić, wynagradzać i motywować swoich pracowników wykorzystując Akademię Przygoda.

W 1993 r. pojawiły się pierwsze “produkty” takie jak „Akcja Przygoda”, „Trofeum Przygody” – programy połączone wspólną fabułą, wymagające od uczestników pracy w zespole. Od roku 1994 notowany był ciągły wzrost zainteresowania usługami Akademii Przygoda, zadowoleni klienci przysyłali następnych, Ci następnych itd. Praktycznie nie potrzebny był marketing ani reklama. Bardzo wysoki poziom oferowanych usług i ich oryginalność przyciągało wielu klientów.

W 1997 roku obok sztandarowych produktów Akademii pojawiły się takie programy jak: Akcja Woda – imprezy na zatoce Gdańskiej, Akcja – Na Kolejowym Szlaku, oraz kilka programów wieczorów tematycznych takich jak: „Wieczór lat 20-tych”, „Wieczór Marynarski”, „Wieczór Komunistyczny” oraz „Wieczór Country”. Od tego momentu nastąpił bardzo szybki rozwój firmy. Zatrudniono kilku pracowników, powiększano załogę instruktorską, inwestowano w ruchomości i nieruchomości, rozwijano inwestycje.

W bardzo szybkim tempie powstawały nowe programy, nowe pomysły i scenariusze niezwykle ciekawych i oryginalnych spotkań dla firm. W roku 2001 osiągnęliśmy niesamowitą liczbę 199 zorganizowanych imprez.

Ugruntowana pozycja i marka oraz ogromne doświadczenie na rynku imprez integracyjnych pozwala w dalszym ciągu realizować ogromną liczbę udanych i niezapomnianych imprez.

» ATRAKCJE «

Gdynia posiada rozległe nadmorskie tereny spacerowe. Zalicza się do nich Molo Południowe, będące przedłużeniem Skweru Kościuszki – cumują tam jednostki muzealne – niszczyciel ORP Błyskawica oraz żaglowiec Dar Pomorza. Na Molu Południowym znajduje się także Akwarium Gdyńskie, a do Helu, Jastarni, Gdańska, Sopotu i Kaliningradu pływają z niego statki białej floty (w tym Tramwaj wodny ZKM w Gdyni). W gdyńskiej marinie prowadzone są szkolenia żeglarskie, można także czarterować jachty. Trasy spacerowe mieszkańców to Bulwar Nadmorski oraz kilka kilometrów piaszczystych plaż, które ciągną się do Sopotu i dalej do Gdańska. Dostępny jest również port – przy Nabrzeżu Francuskim, gdzie stawały polskie transatlantyki, w sezonie cumują duże wycieczkowce. Okolice Kapitanatu Portu są dostępne dla każdego. Z Nabrzeża Pilotowego można obserwować wchodzące i wychodzące statki oraz rzucić okiem na port wojenny na Oksywiu. Panoramę Gdyni podziwiać można z Kamiennej Góry, willowo-parkowej dzielnicy Gdyni. W północnej części miasta – w dzielnicy Babie Doły, przy brzegu, znajdują się ruiny niemieckiej torpedowni (druga torpedownia na Oksywiu należy do Marynarki Wojennej). Do dyspozycji turystów jest 5 strzeżonych plaż: w Śródmieściu, Redłowie, Orłowie, Oksywiu i Babich Dołach. Jest skomunikowana z resztą Trójmiasta – kolejką SKM z Gdyni Głównej jedzie się – do Sopotu 14 minut, a do Gdańska 35 minut. Posiada także stale rozbudowywaną sieć trolejbusową, co w skali polskiej jest obecnie rzadkością.

» MAPA «

© Informacje oraz zdjęcia zawarte na tej stronie chronione są prawem autorskim należącym do ogłoszeniodawcy i zostały umieszczone przez ogłoszeniodawcę lub za jego zgodą.
Kopiowanie wszelkich informacji bez zgody Portalu Turystycznego SlonecznePomorze.pl jest zabronione.

UWAGA: Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.