Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
 |  Strona Główna | OFERTA -APARTAMENTY -Półwysep Helski

APARTAMENT DARIUSZ -noclegi, Pomorze, Jurata

APARTAMENTY  Półwysep Helski

84-141 Jurata, ul. Świętopełka7 Willa Ziemia lokal nr 10

Telefon  514-744-373 ,(58)-520-97-96
Dzwoniąc powołaj się na portal SlonecznePomorze.pl
Kontakt e-mail Wyślij zapytanie  Wyślij do znajomego Wyślij znajomemu

CHARAKTERYSTYKA:
Apartament Dariusz, noclegi w Juracie, wypoczynek w Juracie, apartamenty w Juracie, noclegi nad morzem, wypoczynek nad morzem, apartamenty nad morzem, noclegi na Pomorzu, apartamenty na Pomorzu, wczasy nad morzem, urlop nad morzem, wczasy w juracie, wakacje w Juracie, wakacje nad morzem
Piktogramy
Aneks kuchenny łącze internetowe Łazienka przy pokoju Parking Telewizja Wyzywienie

» CENNIK OFERTY WYPOCZYNKU «

USŁUGA CENA INFO
Cennik
 1 maja – 15 czerwca, 16 września – 30 września 490.00  -560 zł/doba
 16 czerwca – 15 września 560.00  -860 zł/doba
 3 stycznia – 30 kwietnia, 1 października – 22 grudnia 330.00  -390 zł/doba
 23 grudnia – 2 stycznia 490.00  -560 zł/doba
W okresach świątecznych i wakacyjnych oferujemy pobyt nie krótszy jak 1 tydzień, przy czym rozpoczęcie pobytu w okresie letnim następuje w piątek lub sobotę.
Hala garażowa lub miejsce postojowe wliczone w cenę pobytu.
Dodatkowa opłata za psa lub kota 50 zł/doba.

» INFORMACJE O OBIEKCIE «

O APARTAMENCIE
Aranżacja apartamentu o ile nie zaskoczy to na pewno nie zawiedzi, niewątpliwie nic tak ekskluzywnego w Juracie Szanowny Kliencie nie doświadczysz.

Przepiękne, wyjątkowe wnętrza nawiązujące do tradycji dawnej architektury. Luksusowe wyposażenie apartamentu wykonane z niezwykłą dbałością, wyłącznie z naturalnych materiałów: meble z litego drewna, kowalstwo artystyczne i stylowe parkiety. Lokal wykończony elementami sztukaterii gipsowej i naturalnego kamienia.

Apartament zapewnia spokój i bezpieczeństwo w obiekcie mieszczącym się przy ul. Świętopełka 7 w Willi „Ziemia” lokal 10 w Juracie położony po stronie otwartego morza, opodal  piaszczystej plaży, otoczony sosnowym lasem, a mimo to w samym centrum.  Posiada całodobową ochronę, halę garażową i windę.

Wybrane wyposażenie apartamentu:
* klimatyzacja
* alarm
* sejfik
* pralka
* suszarka elektryczną do bielizny
* zmywarka
* lodówka
* kuchenka z blatem ceramicznym i piekarnikiem
* telewizor plazmowy (telewizja kablowa + internet) + DVD + wieża audio
* stanowisko do prasowania z żelazkiem
* suszarka do włosów
* ręczniki
* pościel
* parawan i ręczniki plażowe
* aneks kuchenny w pełni wyposażony w zastawę stołową (serwis obiadowy + serwis kawowy)
* podstawowe środki higieny

 
Lokal w pełni wyposażony we wszystkie środki techniczne i gospodarstwa domowego.

» DODATKOWE INFORMACJE «

Poniższe dane należy wpisać przy dokonywaniu płatności przelewem na konto:
Apartament DARIUSZ
ul. Świętopełka 7 Willa Ziemia lokal 10
84-141 Jurata

Nr konta:
59 2030 0045 1110 0000 0164 6200
BGŻ S.A. IV Oddział w Gdańsku
ul. Opata Jacka Rybińskiego 24 A 80- 324 Gdańsk

Przy płatności z zagranicy numer konta poprzedza się znakiem PL (IBAN) oraz umieszcza Numer Swiftowy Banku
SWIFT (BIC): GOPZPLPW 

Doba rozpoczyna się o godz. 16.00 a kończy o 10.30 w dniu wyjazdu

REGULAMIN ZASADY REZERWACJI

WARUNKI KORZYSTANIA Z APARTAMENTU:
 • Właściciel bądź jego współpracownica prowadzi rezerwację apartamentu: honoruje rezerwacje opłacone zadatkiem w wys. 40 % uzgodnionej kwoty za pobyt.
 • Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 16.00 i kończy o godz. 10.30 w dniu wyjazdu. Klucze należy zwrócić w pomieszczeniu ochrony w chwili wymeldowania się lub odbiera je właściciel bądź osoba upoważniona.
 • Z chwilą rozpoczęcia pobytu każdy Gość jest proszony o określenie i uzgodnienie z właścicielem czasu swojego pobytu.
 • Potwierdzona rezerwacja i niewykorzystanie całości obciąża Gościa w 100 % usługi noclegowej
 • Należność za pobyt należy uregulować w pierwszym lub drugim dniu po przyjeździe
 • Opuszczenie apartamentu może nastąpić po godzinie 10.30 po uzgodnieniu z właścicielem o ile w danym dniu nie ma następnej rezerwacji. Może to nastąpić za dopłatą w wys. 50 % kwoty za dobę. Opuszczenie lokalu może nastąpić nie później jak do godz. 20.00.

ZASADY PORZĄDKOWE
 • Gość nie może przekazywać pokoju osobom trzecim, zarówno w trakcie jak i po zakończeniu okresu pobytu.
 • Osoby nie będące gośćmi Apartamentu "DARIUSZ" mogą przebywać w pokojach w godzinach 8.00-22.00.
 • Prosimy o zachowanie ciszy nocnej w godzinach 22.00-7.00
 • Opuszczając pokój należy każdorazowo sprawdzić czy okna są zamknięte,  zamykać drzwi na klucz oraz rozłączyć kartą "stycznik hotelowy" bądź oznakowany wyłącznik główny.
 • Za zgubienie klucza pobieramy opłatę w wysokości 300 zł, pilota do garażu 300  zł
 • Przedmioty wartościowe powinny być złożone w sejfiku. Odpowiedzialność właściciela apartamentu za utratę lub uszkodzenie rzeczy wniesionych przez osoby korzystające z jego usług regulują przepisy art. 846-849 Kodeksu Cywilnego.
 • Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju zniszczenia lub uszkodzenia elementów wyposażenia apartamentu powstałe z jego winy lub winy odwiedzających go osób.
 • W pokojach ze względu na bezpieczeństwo i zdrowie Gości obowiązuje zakaz palenia, a także używania grzałek i innych urządzeń zasilanych energią elektryczną nie stanowiących wyposażenia tych pomieszczeń. Ograniczenie powyższe nie obejmuje używania maszynki do golenia. Zakaz palenia obowiązuje również w hollu i hali garażowej. Miejsce do palenia znajduje się na balkonie.
 • Zachowanie gości i osób korzystających z usług nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innym mieszkańcom budynku. Możemy odmówić świadczenia usług osobie, która narusza tą zasadę.
 • Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego gościa w pokoju będą odesłane na adres przez gościa wskazany. W przypadku nie otrzymania takiej dyspozycji przechowamy te przedmioty przez 1 miesiąc.
 • Plan drogi do pomieszczenia śmietnikowego znajduje się przy drzwiach głównych klatki schodowej na tablicy informacyjnej.
 • Telefon właściciela apartamentu i współpracownicy: + 48 514 744 373 (do godz. 22.00),     +48 58 520-97-96  (w godz. 9.00-17.00).

» ATRAKCJE «

Atrakcje w Juracie i okolicy:

Atrakcją jest sam Półwysep Helski, ze względu na swoje położenie i walory przyrodnicze oraz historyczne nader wyjątkowy. Spędzając wakacje w Juracie, można się z niego wcale nie ruszać.

Od 1978 r. w całości objęty jest szczególną ochroną jako Nadmorski Park Krajobrazowy. Sieć przecinających go ścieżek przyrodniczych ułatwia poznanie jego najpiękniejszych zakątków. Ścieżki przebiegające w okolicach Juraty są dokładnie oznaczone strzałkami, znajdują się przy nich tablice z mapami i opisami najciekawszych miejsc a także stanowiska do obserwacji ptaków. O ile do ścieżek można dojechać na rowerach, nie zawsze są one dostępne dla ruchu rowerowego.

Z Juraty wiedzie krótka wspomniana już w linku „Atrakcje dzielnicy” ścieżka „Żyzne Lasy z Orlicą”. Z Jastarni prowadzi ścieżka „Torfowe Kłyle” (ok. 2 km) przebiegająca po zachodniej części największej równiny nadzatokowej na półwyspie, noszącej nazwę Torfowych Kłyli, co w języku kaszubskim oznacza po prostu wyrobiska torfowe, zalane wodą. Jej bagienny i pobagienny krajobraz, który stanowi ostoję bogatej awifauny, kontrastuje ze zbiorowiskami nadmorskich i nadzatokowych wydm - niewielki fragment wału wydmowego od strony zatoki porasta las dębowy. W Kuźnicy na spacer można wybrać się dwoma ścieżkami przyrodniczymi: „Uroczysko Każa” i „Góra Libek”. Pierwsza z nich mierzy sobie 0,6 km i wiedzie przez typowe zespoły roślinne wybrzeża Zatoki Puckiej. Druga ma długość 2,6 km i prowadzi na najwyższą, piaszczystą wydmę w okolicy - Górę Libek (12,5 m). Botaniczną ciekawostką jest na niej pochodząca z rejonu Morza Śródziemnego sosna czarna.

» MAPA «

© Informacje oraz zdjęcia zawarte na tej stronie chronione są prawem autorskim należącym do ogłoszeniodawcy i zostały umieszczone przez ogłoszeniodawcę lub za jego zgodą.
Kopiowanie wszelkich informacji bez zgody Portalu Turystycznego SlonecznePomorze.pl jest zabronione.

UWAGA: Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.