Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
 |  Strona Główna | OFERTA -APARTAMENTY -Wybrzeże Zachodnio-Pomorskie

Apartamenty, Makas - Pomorze - Świnoujście

APARTAMENTY  Wybrzeże Zachodnio-Pomorskie

72-600 Świnoujscie, Plac Słowiański 14

Telefon  791-639-333
Dzwoniąc powołaj się na portal SlonecznePomorze.pl
Kontakt e-mail Wyślij zapytanie  Wyślij do znajomego Wyślij znajomemu
www http://www.makas24.pl

CHARAKTERYSTYKA:
apartamenty, pokoje, pokoje gościnne, Świnoujście, noclegi, wakacje, wczasy, urlop, wypoczynek, tanie pokoje, tanie noclegi, pokoje Świnoujście, apartamenty Świnoujście, wakacje Świnoujście, apartamenty Makas, pokoje Makas Świnoujście
Piktogramy
Aneks kuchenny Łazienka przy pokoju Plac zabaw Parking Telewizja Wyzywienie

» CENNIK OFERTY WYPOCZYNKU «

USŁUGA CENA INFO
Pokój 2 osobowy (na dwa pokoje, wspólna łazienka, telewizor)
 Cena na Sylwestra 100.00  zł/doba
 od 20 sierpnia do 1 września 80.00  zł/doba
 od 1 września do 10 czerwca 60.00  zł/doba
Szczegółowa oferta cenowa dostępna na stronie oficjalnej obiektu

» INFORMACJE O OBIEKCIE «

Zapraszamy do zapoznania i skorzystania z Naszej oferty. Do zaoferowania Państwu mamy apartamenty 4 i 6 osobowe, pokoje dwuosobowe oraz pokoje czteroosobowe w pięknej miejscowości nad morzem jaką jest Świnoujście.

Posiadamy w pełni wyposażone:
 • 4 luksusowe apartamenty 4-6 osobowe
Preferowane są pobyty pow. 6 dni.
a) 4 osobowy 60m^2 LUKSUS z bogatą kuchnią z łazienką, garderoba
b) 4-6 osobowy 76m^2 LUKSUS składa się z 2 pokoi, bogata kuchnia, garderoba, balkon, TV, łazienka

 • 13 pokoi dwuosobowych
Preferowane są pobyty pow. 6 dni. Cena dotyczy CAŁEGO POKOJU.
a) 2 osobowy (na dwa pokoje, wspólna łazienka, telewizor)
b) 2 osobowy (łazienka, lodówka, mikrofalówka, telewizor)
c) 2 osobowy (z łazienką, TV oraz aneksem kuchennym)
    
 • 5 pokoi czteroosobowych
Preferowane są pobyty pow. 6 dni. Cena dotyczy CAŁEGO POKOJU.
a) POKOJE 4 OSOBOWE (Z ANEKSEM KUCHENNYM + taras z możliwością grillowania)
b) POKOJE 4 OSOBOWE (MIKROFALÓWKA / LODÓWKA + taras z możliwością grillowania)
    
Każde pomieszczenie jest przygotowane dla Państwa w wysokim standardzie. Aneksy kuchenne i łazienki w każdym pokoju są w pełni wyposażone. Ponadto każdy apartament, pokój oferowany przez nas posiada telewizję.

Łóżka typowo hotelowe z podwójnym materacem z możliwością połączenia DWÓCH W JEDNO!!
Istnieje możliwość wypożyczenia rowerów na miejscu.

Przy budynku znajduje się bezpłatny parking niestrzeżony, a dla bardzo wymagających oferujemy nowe garaże z tyłu za jedyne 25 zł/dobę.

Proszę wybrać interesujący Ciebie pokój lub apartament z 3 opcji powyżej.

» DODATKOWE INFORMACJE «

KONTAKT:
   
E-mail: makzbi@o2.pl
Telefony: 791 639 333 lub 791 597 222
Plac Słowiański 14, 72-600 Świnoujście

Zadatek w kwocie 30-50% od kosztu pobytu - licząc stawka za dobę razy ilość dni.
Prosimy wpłacać na nasze konto bankowe:

Makaś Zbigniew
72-600 Świnoujście
Nr konta bankowego: 53 1060 0076 0000 3260 0147 7439
BPH Oddział w Świnoujściu pl. Słowiański 2
72-600 Świnoujście

» ATRAKCJE «

Świnoujście
Jedyne takie miasto:

 • położone na kilkudziesięciu wyspach, w otoczeniu licznych rozlewisk, cieśnin morskich i bogatej przyrody,
 • o transgranicznym położeniu, z granicą lądową z Niemcami i morską ze Skandynawią
 •  uznane i popularne uzdrowisko, dzięki unikatowemu mikroklimatowi, bogatym złożom mineralnych surowców leczniczych,
 • słynące pięknem najszerszej, czystej i bezpiecznej plaży, odznaczonej czterokrotnym wyróżnieniem Błękitna Flaga,
 • o wyjątkowej zabudowie architektonicznej dzielnicy nadmorskiej, unikatowym zespole fortyfikacji i najwyższej na polskim wybrzeżu oraz jednej z najwyższych na świecie latarni morskiej,
 • z doskonałymi warunkami dla turystyki rowerowej, pieszej, kajakowej, żeglarstwa i wędkarstwa,
 • z bogatą ofertą imprez kulturalnych i sportowych
 • liczne szlaki rowerowe po wyspie Wolin.

To miasto, w którym nie można się nudzić!

Atrakcje:

 • Kościół p.w. Chrystusa Króla. Zbudowany w latach 1788-92 na miejscu gotyckiej budowli. W 1881 roku dobudowana została dominująca nad centrum miasta wieża.
 • Wieża kościelna. Dobrze zachowana neogotycka wieża pozostała po kościele garnizonowym Marcina Lutra z 1905 r., który został zburzony pod koniec II wojny światowej. Po przeprowadzonym remoncie jest udostępniona do zwiedzania. Na górze znajduje się znakomity punkt widokowy.
 • Zabytkowa dzielnica nadmorska. Pięknie usytuowana pomiędzy promenadą i oddzielającym ją od śródmieścia pasem zieleni. Większość różnorodnej zabudowy to pensjonaty, sanatoria i domy wczasowe pochodzące z lat 1899 - 1913. Szczególna uwagę warto zwrócić na architekturę domów Posejdon, Meduzai Kolejarz.
 • Muszla Koncertowa znajdująca się w zespole parkowym w samym środku nadmorskiej promenady. Zbudowana w 1926 roku zastąpiła starą, drewnianą budowlę stojącą w tym samym miejscu. Latem w muszli odbywają się liczne koncerty, festyny i występy dla dzieci.
 • Zachodni Fort Artyleryjski (Batterie A, West-Batterie). Otoczony fosą zespół zachodniego fortu artyleryjskiego wybudowany został w latach 1848 - 1880, później wielokrotnie modernizowany. Jedna z bram wjazdowych, prowadząca z Parku Zdrojowego, posiadała most zwodzony. W najstarszej części fortowej pozostały do naszych czasów m.in. dwie reliktowe strzelnice działowe. Zachodni falochron. Podobnie jak falochron wschodni wybudowany w latach 1818 - 23. Wieńczy go stawa "Młyny", znak nawigacyjny w kształcie wiatraka - symbol Świnoujścia, obecny na logo miasta. Ulubione cel wycieczek dla spacerowiczów. Zakochani oglądają z tego miejsca zachody słońca.
 • Wieża ciśnień - położona niedaleko Basenu Północnego, została zbudowana w 1898 roku. Budynek wzniesiony z czerwonej cegły, z czerwonego granitu i z kamieniem narożnym z czerwonego piaskowca. Konstrukcja wieży ucierpiała w wyniku bombardowań portu w 1945 r. Tuż obok mieści się jest kompleks budynków dawnej stoczni - piękny przykład starego budownictwa przemysłowego.
 • Kapitanat Portu w Świnoujściu. Zbudowany podczas dużej rozbudowy świnoujskiego portu w końcu 1870 roku. Na jego fasadzie wisi tablica z zaznaczonym stanem wody z 31 grudnia 1913 r., kiedy to w czasie sztormu do miasta wdarły się morskie fale. Przed budynkiem rosną dwa dorodne cisy, tzw. "Żeglarze".
 • Fort Anioła (Werk III, Engelsburg) - przepiękny, obserwacyjno-ogniowy rotundowy bastion. Zbudowany w latach 1855 - 58, przypomina kształtem Mauzoleum Hadriana w Rzymie (obecnie Zamek Św. Anioła). Do fortu prowadzi monumentalna brama z 5-metrowymi filarami zwieńczonymi blankami.
 • Rezerwat przyrody Karsiborskie Paprocie. Tereny bagienne z gatunkami chronionymi: długoszem królewskim i wiciokrzewem pomorskim. Co ciekawe, obok rezerwatu występują najwyższe w Europie paprocie - orlice, które rosną w Świnoujściu od ponad 100 lat. Najwyższe okazy mają prawie 5 metrów wysokości!
 • XIX-wieczny Wschodni Fort Artyleryjski (Werk II) zwany Fortem Gerharda, zwany Fortem Gerharda, z charakterystycznymi, wchodzącymi w fosę kaponierami. Powstały w latach 1848 - 1859 - 1877. W naszej części Europy jeden z najlepiej zachowanych przykładów fortyfikacji z tego okresu. Obecnie udostępniony do zwiedzania, miejsce licznych imprez kulturalnych. W Forcie Wschodnim rezyduje pruski Komendant, jego Adiutant oraz stadu kóz. Turystów wpuszczają na teren obiektu studenci w pickelhaubach, przebrani w pruskie mundury.
 • Latarnia morska - wysoka na 68 metrów i licząca ponad 300 schodów. Najwyższa nad Bałtykiem, jest zarazem jednym z najwyższych tego typu obiektów na świecie. Zasięg światła latarni wynosi 25 mil morskich. Z jej szczytu roztacza się przepiękny widok na Świnoujście, Zatokę Pomorską i Zalew Szczeciński. Przy latarni dział Muzeum Latarnictwa i Ratownictwa Morskiego.
I wiele innych!

» MAPA «

© Informacje oraz zdjęcia zawarte na tej stronie chronione są prawem autorskim należącym do ogłoszeniodawcy i zostały umieszczone przez ogłoszeniodawcę lub za jego zgodą.
Kopiowanie wszelkich informacji bez zgody Portalu Turystycznego SlonecznePomorze.pl jest zabronione.

UWAGA: Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.