Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
 |  Strona Główna | OFERTA -DOMY WCZASOWE -Żuławy Wiślane

Dom Turysty Na Skarpie

DOMY WCZASOWE  Żuławy Wiślane

82-200 Malbork, ul. Na Skarpie 4b

Telefon  -
Dzwoniąc powołaj się na portal SlonecznePomorze.pl
Kontakt e-mail Wyślij zapytanie  Wyślij do znajomego Wyślij znajomemu

CHARAKTERYSTYKA:
Żuławy, Malbork, pokoje do wynajęcia, noclegi, wypoczynek, wakacje, urlop, Pomorze, wczasy
Piktogramy

» CENNIK OFERTY WYPOCZYNKU «

USŁUGA CENA INFO

» INFORMACJE O OBIEKCIE «

Dom Turysty Na Skarpie

Charakterystyka obiektu:
Kameralne i przytulne pokoje gościnne położone w Malborku w dzielnicy Wielbark, na wysokiej skarpie nad rzeką Nogat - z widokiem na Zamek i Żuławy Malborskie.

Liczba miejsc noclegowych w obiekcie: 25

Pokoje (5) są przestronne i wygodne, 2-6 osobowe, wyposażone w:
  • łazienki, 
  • TV, 

  • taras widokowy, 
  • miejsce do parkowania przy domu.

Doskonałe miejsce wypadowe na wycieczki piesze i rowerowe (trasa pieszo-rowerowa wzdłuż Nogatu do Zamku). 

Miejsce do parkowania autokaru przy obiekcie. Bezpiecznie, z dala od ruchliwych ulic. Doskonałe miejsce dla turystów zmotoryzowanych i rodzin.

» ATRAKCJE «

Jedną z głównych atrakcji jest na pewno Park Linowy - Jumpy Park który cieszy się bardzo dużą popularnością wśród mieszkańców Malborka jak i turystów. Park ten to idealna atrakcja dla dzieci jak i dorosłych osób. Oprócz parku znajdziemy tam jeszcze miejsce do odpoczynku dla osób pilnujących swoje pociechy jak również dmuchawiec po którym Państwa dziecko straci tyle energii co biegając po podwórku. Jeszcze warto by tu wspomnieć o ciekawej atrakcji jaką jest strzelanie do celu (tarczy). 

Następna atrakcja to na pewno jedna z najbardziej szybkościowej rozrywki sportowej jaką jest paintball. Tak na prawdę, aby się przekonać czym jest paintball trzeba tego spróbować. Bardzo wiele osób jeszcze nigdy w życiu nie próbowało tej formy atrakcji sportowej.

Jedna z najmniej spotykanych atrakcji jaką jest Szkółka Latania Modelami Sterowanymi RC. Coś dla miłośników pilotażu - sterują swoim wybranym przez siebie samolotem i szybują wysoko w niebo. Jest to całkiem nowa atrakcja w Malborku, ale na pewno warta uwagi każdego mieszkańca jak i również niejednego turysty.

Kolejna atrakcja jaką możemy sobie zapewnić to na pewno kręgle. Kto nie lubi wybrać się z przyjaciółmi na piwo i dobrą pizze czy obiad z rodziną i zapewnić sobie wyśmienitą zabawę i rozrywkę rzucając bilą zbijając wszystkie dziesięć kręgli. To jest radość z życia, a jak pobijemy swój rekord życiowy i dodatkowo wpiszemy się na tablicę rekordów kręgielni to wtedy czujemy się wyjątkowo i takie dni na zawsze zostają przez nas zapamiętane.

Kolejną ciekawą atrakcją jest rejs po Nogacie, który gwarantuje piękne widoki na główną atrakcję Malborka jaką jest Zamek Krzyżacki. Płynąc każdy z nas ma zapewne ze sobą aparat i może sobie zrobić mnóstwo zdjęć będąc na wodzie i mieć przed sobą wspaniały Zamek. Rejs taki oferuje również przewóz dla par młodych wraz z fotografem i całą naszą kochaną rodzinką. Można też zrobić sobie inną imprezę okolicznościową taką jak kawalerskie czy osiemnastka.
 
Poza okolicznymi barami, restauracjami w Malborku można odwiedzić wesołe miasteczko. Co roku Malbork przyciąga turystów na imprezę plenerową "Oblężenie Malborka" co przenosi turystów do czasów średniowiecznych wojen.
W okolicy nie brakuje miejsc na wycieczkę rowerową.

» MAPA «

© Informacje oraz zdjęcia zawarte na tej stronie chronione są prawem autorskim należącym do ogłoszeniodawcy i zostały umieszczone przez ogłoszeniodawcę lub za jego zgodą.
Kopiowanie wszelkich informacji bez zgody Portalu Turystycznego SlonecznePomorze.pl jest zabronione.

UWAGA: Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.