Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
 |  Strona Główna | OFERTA -DOMY I DOMKI -Pojezierze Drawskie

Domek letniskowy U JANINY - noclegi, Pomorze

DOMY I DOMKI  Pojezierze Drawskie

78-550 Czaplinek, ul. Wałecka 87b

Telefon  508-394-655, (94)-375-46-56
Dzwoniąc powołaj się na portal SlonecznePomorze.pl
Kontakt e-mail Wyślij zapytanie  Wyślij do znajomego Wyślij znajomemu
www http://www.ujaniny.com

CHARAKTERYSTYKA:
domki letniskowe, wakacje, noclegi, wczasy, wypoczynek, Czaplinek, Pomorze, noclegi w Czaplinku, wakacje na Pomorzu, noclegi na Pomorzu, domki letniskowe na Pomorzu
Piktogramy
Aneks kuchenny Łazienka przy pokoju Plac zabaw Plac zabaw Telewizja Wyzywienie

» CENNIK OFERTY WYPOCZYNKU «

USŁUGA CENA INFO
Ceny do uzgodnienia

» INFORMACJE O OBIEKCIE «

Przytulny domek letniskowy dla 4 -5 osób "u Janiny" znajduje się w Czaplinku - pięknej miejscowości Pojezierza Drawskiego oferującej wiele atrakcji dla miłośników wód i lasów. Domek znajduje się w pobliżu jeziora Czaplino.


Przytulnie zagospodarowany teren wokół domku z pewnością zachęci Gości do spędzania wieczorów przy grillu razem z najbliższymi. Żeglowanie, wędkowanie, wycieczki kajakowe, jazda konna, lasy pełne grzybów, wycieczki piesze oraz rowerowe... To tylko niektóre z tutejszych atrakcji.

"U Janiny" spędzą Państwo miło czas korzystając z uroków jednego z najpiękniejszych zakątków Polski.

Domek znajduje sie w pobliżu jeziora Czaplino oraz blisko pięknych lasów. Do dyspozycji gości parking na terenie posesji, mały gril, stół turystyczny z parasolem i krzesełkami, mozliwość korzystania z zagospodarowanego terenu zieleni otaczajacej domek.

Wyposażenie domku

Kuchnia
płyta elektryczna do gotowania, lodówka, czajnik elektryczny, expres do kawy, sztućce, naczynia kuchenne, garnki

Łazienka
grzejnik rurkowy ścienny, wiaderko, szczotki, mop

Pokój I
telewizor (cyfra +), kanapa narożna 2-osobowa, szafa, lustro, regał

Pokój II
wersalka, sofa rozkładana, stolik, radio, komoda

» DODATKOWE INFORMACJE «

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących rezerwacji oraz cen, proszę o kontakt.» ATRAKCJE «

Czaplinek

leży w centrum Pojezierza Drawskiego na przesmyku pomiędzy jeziorami Drawsko i Czaplino. Na terenie Gminy jest ponad 30 jezior, z których największe – Drawsko zajmuje powierzchnię 1871,5 ha i jest drugim w Polsce pod względem głębokości (83m).
Położenie w niezwykle malowniczym i bogato urzeźbionym terenie, czystość środowiska naturalnego, bogata flora i fauna zadecydowały o tym, iż znaczna część gminy włączona została w obszar Drawskiego Parku Krajobrazowego.
Wspomniane wyżej walory w połączeniu z istniejącą już, a ciągle rozwijającą się infrastrukturą turystyczną czynią z gminy miejsce coraz chętniej odwiedzane przez miłośników sportów wodnych, wędkarstwa, turystyki pieszej, konnej i rowerowej, a także wypoczynku w czystym środowisku, z dala od zgiełku wielkich aglomeracji miejskich.

Ciekawsze zabytki

Najciekawszym architektonicznie elementem Czaplinka jest jego rynek. Wytyczony w XIV wieku u podnóża zamku Templariuszy jako centrum nowo lokowanego miasta, zabudowany jest kamienicami z końca XIX i początku XX wieku, częściowo w formach secesyjnych.
Niedaleko rynku, na południe, jest tzw. stary kościół, a obok niego stoi drewniana dzwonnica kryta gontem z dzwonem odlanym w 1730r. w Kołobrzegu. Sam kościółek, zbudowany głównie z kamieni polnych, posiada w części barokowe wyposażenie wnętrza z drewnianym, baldachimowym ołtarzem z XVIII w. i klasyczną ambonę z pierwszej połowy XIX wieku.
W oddalonym o 6 km od Czaplinka Starym Drawsku znajdują się ruiny XIV-wiecznego zamku. Zachowały się tzw. mury kurtynowe wokół kwadratowego dziedzińca. Ich wysokość dochodzi do 12m, a grubość do 1,5 m.

» MAPA «

© Informacje oraz zdjęcia zawarte na tej stronie chronione są prawem autorskim należącym do ogłoszeniodawcy i zostały umieszczone przez ogłoszeniodawcę lub za jego zgodą.
Kopiowanie wszelkich informacji bez zgody Portalu Turystycznego SlonecznePomorze.pl jest zabronione.

UWAGA: Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.