Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
 |  Strona Główna | OFERTA -DOMY I DOMKI -Powiśle

Domki Letniskowe Nad Jeziorem Różane, Noclegi

DOMY I DOMKI  Powiśle

82-520 Rozajny Małe, koło Kwidzyna

Telefon  693-511-902, (55)-275-19-02
Dzwoniąc powołaj się na portal SlonecznePomorze.pl
Kontakt e-mail Wyślij zapytanie  Wyślij do znajomego Wyślij znajomemu
www http://www.nad-jeziorem-rozane.com

CHARAKTERYSTYKA:
domki, domek, pokoje, noclegi, wakacje, wczasy, urlop, jezioro, jezioro Różane, domki nad jeziorem, domek nad jeziorem, wakacje nad jeziorem, wczasy nad jeziorem, nocleg nad jeziorem, pokoje nad jeziorem
Piktogramy

» CENNIK OFERTY WYPOCZYNKU «

USŁUGA CENA INFO

» INFORMACJE O OBIEKCIE «

"Nad Jeziorem Różane"

Nasz niewielki, kameralny ośrodek agroturystyczny jest położony na skraju lasu nad  jeziorem - "Różane".

To dobre miejsce na rodzinny wypoczynek z dziećmi. Mamy plac zabaw, boisko do siatkówki plażowej, boisko do koszykówki. Dużą atrakcją  jest bardzo czyste jezioro i piękna plaża.

Plaża ma miejsca słoneczne i zacienione wysokimi drzewami. Są na niej fragmenty piaszczyste oraz trawiaste – każdy więc znajdzie tam miejsce odpowiednie dla siebie. Jezioro daje również możliwość korzystania ze sprzętu pływającego oraz wędkowania. Jezioro jest bardzo rybne. Są w nim również raki. Można u nas wykupić kartę NTW, które jest dzierżawcą jeziora. Do dyspozycji wędkarzy  mamy też stawy hodowlane.

Miłośnicy JAZDY KONNEJ mogą uczyć się lub doskonalić umiejętności w tym sporcie.

Amatorzy grzybobrania znajdą zaspokojenie w okolicznych, urozmaiconych lasach.  Lasy przylegające do ośrodka i jeziora są bardzo malownicze i pełne zwierzyny.

Na wieczorne spotkania wykorzystać można wiatę z kominkiem oraz miejsce na ognisko. Można również biesiadować na obszernym tarasie swojego domku albo pod gołym niebem korzystając z dużych drewnianych stołów.

Można zabrać ze sobą psa.

Nasze letniskowe domki  są 4-ro i 5-cio osobowe. Każdy z nich ma toaletę i wyposażony aneks kuchnenny. Komfortowe prysznice znajdują się w osobnym budynku. Samochody gości są bezpieczne na wewnętrznym, strzeżonym parkingu.

» DODATKOWE INFORMACJE «

Nasz Ośrodek jest czynny od maja do września każdego roku.

» ATRAKCJE «

Atutem naszym jest cisza, spokój i bliski kontakt z bogatą jeszcze przyrodą: czyste jezioro i bogate w zwierzynę lasy.

W pobliskim lesie gniazduje Orzeł Bielik i inne ptaki drapieżne. Na pastwiskach nad jeziorem można podziwiać  miejsce lęgowe jaskółek brzegówek.

Warto wybrać się na spacer wokół jeziora  aby obejrzeć imponujący pomnikowy dąb. Okolica bogata jest w roślinność typową dla lasów liściastych.

W promieniu 5 km znajduje się ok. 10 jezior (największe o pow. 180 ha ), warto więc wybierać się na wycieczki piesze i rowerowe. Trasa wiedzie przez ładne lasy. Dla miłośników wędkarstwa to prawdziwy raj.

W odległości 500m leży mała wieś. Najbliższy sklep jest ok. 2 km od ośrodka.

W Nowej Wiosce (oddalonej 3 km) znajduje się stadnina koni z pięknym pałacem i możliwością  jazdy konnej. Wspaniały zabytkowy  pałac można zobaczyć również w pobliskim Klecewie.

Atrakcją naszej okolicy jest ferma strusi w Wandowie oddalona o 5 km.

Najbliższe miasto, znajdujące się w odległości 12 km to Kwidzyn. Tam warto zobaczyć zamek i katedrę z XIV w.  oraz  warto odwiedzić Tereny Rekreacyjne Miłosna (piękny zespół budynków z początku XX w) gdzie znajduje się mini zoo dla dzieci. W Kwidzynie można cieszyć się ponadto urokami miejskimi: takimi jak: restauracje, puby, dyskoteki itp.

Atrakcją naszego ośrodka jest również JAZDA KONNA. Można nauczyć się jeździć konno oraz doskonalić swoje umiejętności pod okiem  profesjonalnej instruktorki jazdy i zawodniczki sportowej z dużym doświadczeniem - Danuty Koseckiej.

Nauka jazdy prowadzona jest odpowiednio do umiejętności jeźdźca.  I tak proponujemy:
  • spacerek wierzchem - to pierwsze kroki. Trzeba spróbować choćby po to aby stwierdzić czy możemy żyć bez jazdy konnej.
  • lonża - to już nauka jazdy. Instruktor poprzez lonżę kontroluje rumaka, a jeździec uczy się utrzymywać równowagę na koniu w stępie i kłusie.
  • maneż -  kiedy już jeździec potrafi utrzymać równowagę, czas na naukę kierowania koniem. Na maneżu jeździec doskonali swoje umiejętności jazdy tak aby potrafił poradzić sobie z koniem w terenie.
  • maneż - skoki - dla zaawansowanych jeźdźców  nauka skakania przez przeszkody.                             
  • maneż - ujeżdżenie - dla zaawansowanych jeźdźców nauka dresażu.
  • wyjazd w teren - pod przewodnictwem instruktora wyjazd konno w teren.

 Jazda konna w zależności od pogody odbywa się na świeżym powietrzu lub w dużej,  krytej ujeżdżalni.

» MAPA «

© Informacje oraz zdjęcia zawarte na tej stronie chronione są prawem autorskim należącym do ogłoszeniodawcy i zostały umieszczone przez ogłoszeniodawcę lub za jego zgodą.
Kopiowanie wszelkich informacji bez zgody Portalu Turystycznego SlonecznePomorze.pl jest zabronione.

UWAGA: Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.