Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
 |  Strona Główna | OFERTA -OŚRODKI WYPOCZYNKOWE -Pomorze Zachodnie

Ośrodek Kolonijno - Wczasowy MEWA - Niechorze

OŚRODKI WYPOCZYNKOWE  Pomorze Zachodnie

72-350 Niechorze, ul. Leśna 8

Telefon  (91)-386-34-87, 609-520-780
Dzwoniąc powołaj się na portal SlonecznePomorze.pl
Kontakt e-mail Wyślij zapytanie  Wyślij do znajomego Wyślij znajomemu

CHARAKTERYSTYKA:
ośrodek wypoczynkowy nad morzem, pokoje na Pomorzu, ośrodek wypoczynkowy nad Bałtykiem, pokoje nad morzem, ośrodek wypoczynkowy w Niechorzu, ośrodek wypoczynkowy na Pomorzu, kolonie nad morzem, noclegi nad morzem, noclegi w Niechorzu
Piktogramy
Łazienka przy pokoju Plac zabaw Plac zabaw Parking Telewizja

» CENNIK OFERTY WYPOCZYNKU «

USŁUGA CENA INFO
Cena NOCLEGU od 15.06 - 25.08
 Domy gościnne od 85.00  zł
 Dom standart od 55.00  zł
 Apartamenty od 300.00  zł
Cena NOCLEGU od 26.08- 30.09
 Domy gościnne od 65.00  zł
 Dom standart od 50.00  zł
 Apartamenty od 200.00  zł
Cena NOCLEGU + WYŻYWIENIE od 15.06 - 25.08
 Domy gościnne od 135.00  zł
 Dom standart od 100.00  zł
 Apartamenty od 220.00  zł
Cena NOCLEGU + WYŻYWIENIE od 26.08 - 30.09
 Domy gościnne od 110.00  zł
 Dom standart od 95.00  zł
 Apartamenty od 200.00  zł
Szczegółowa oferta cenowa dostępna na stronie oficjalnej obiektu.

» INFORMACJE O OBIEKCIE «

Nasz obiekt jest wspaniale położony  nad samym morzem  (10 m od morza!!!) oraz  nad jeziorem „Liwia-Łuża”- ścisłym rezerwatem przyrody. Cicha, tonąca w zieleni okolica, czyste, nasycone morskim aerozolem powietrze sprawiają, że każdy z naszych gości opuszcza nas w pełni wypoczęty i zrelaksowany.  

Wielkość terenu ośrodka pozwoliła nam skutecznie połączyć strefę ciszy, na której zlokalizowane trzy budynki o charakterze "pensjonatowym"-domy gościnne (45 miejsc) z obszarem aktywnego wypoczynku miejscem posadowienia domu kolonijno-wczasowego (180 miejsc). Przez cały rok oferujemy wypoczynek w apartamentach, pokojach 2-4 osobowych z łazienkami, lodówkami, TV i internetem. Bujna zieleń, kort tenisowy, boiska do „kosza, siatkówki”, piłki nożnej, miejsca na ogniska, letnia kawiarnia, sale konferencyjno-pedagogiczne w rewelacyjnych cenach to pokusa, której nie można się oprzeć.

WCZASY

SERDECZNIE ZAPRASZAMY Państwa do komfortowych domów gościnnych w Ośrodku w „Mewa” Niechorzu. Domy Gościnne "Paweł", "Zosia" a także główny budynek ośrodka  położone są przy samej wydmie, za którą znajduje się szeroka, czysta i piaszczysta plaża. Dookoła budynku znajduje się duży, zagospodarowany teren zielony (z kortem tenisowym, boiskami ze sztuczną nawierzchnią do kosza, piłki siatkowej, nożnej, placem zabaw dla dzieci, letnią kawiarnią) wspaniale nadający się do rekreacji lub wieczornych biesiad przy grillu. W najbliższej okolicy znajduje się również piękne jezioro "Liwia - Łuża", będące ścisłym rezerwatem przyrody.

POLECAMY komfortowe, przestronne pokoje 2-4 osobowe i dwupokojowe apartamenty z antresolami (możliwość pomieszczenia 5 osób) wyposażone w TV SAT, telefon, lodówkę (czajnik elektryczny, naczynia) pełen węzeł sanitarny oraz sprzęt plażowy (parawany, parasole, koce plażowe, leżaki).

CAŁODZIENNE WYŻYWIENIE polecamy we własnej stołówce znajdującej się w ośrodku (możliwość dowolnego wyboru posiłków i elastycznego czasu konsumpcji).

NIEWIELKA ilość miejsc, cisza i spokój oraz kameralna atmosfera sprawiają, że każdy z naszych gości wyjeżdża w pełni wypoczęty zabierając ze sobą niezapomniane wrażenia.

PARKING dla wszystkich naszych gości zapewniamy na terenie obiektu.                              

BEZPIECZEŃSTWO nocą zapewnia wszystkim profesjonalna ochrona.

ISTNIEJE duże prawdopodobieństwo rozczarowania wśród gości, którzy preferują pobyt nad morzem w ośrodkach przejawiających syndrom „fabryki przerabiającej setki turystów” z dużym zagęszczeniem miejsc na 1m2, betonowej sterylności, wychodzących bezpośrednio na ruchliwe ulice. 

KOLONIE

SERDECZNIE ZAPRASZAMY do organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży w ramach kolonii letnich i zimowych w Ośrodku „Mewa” w Niechorzu. Nasz obiekt położony jest przy samej wydmie, za którą znajduje się szeroka, czysta i piaszczysta plaża. Dookoła budynku znajduje się duży, zagospodarowany teren zielony wspaniale nadający się do rekreacji. W najbliższej okolicy znajduje się również piękne jezioro "Liwia - Łuża", będące ścisłym rezerwatem przyrody.

POLECAMY przestronne pokoje 2-4-5 osobowe z łazienkami wyposażone w TV SAT, oraz sprzęt plażowy (parawany, parasole, koce plażowe, leżaki).

CAŁODZIENNE WYŻYWIENIE polecamy we własnej stołówce znajdującej się w ośrodku.

ROZRYWKĘ I REKREACJĘ zapewniają, sala gier (bilard, piłkarzyki, tenis stołowy), sala dyskotekowa, siłownia a także na terenie ośrodka zlokalizowane boiska ze sztuczną i naturalną  nawierzchnią do piłki nożnej, siatkowej, kosza, plac zabaw. Zapewniamy również sprzęt sportowy w postaci piłek, rakiet tenisowych, gier planszowych itd.

BEZPIECZNA ogrodzona przestrzeń ośrodka pozwala na kontrolowaną swobodę podczas rozlicznych zabaw.                             

BEZPIECZEŃSTWO zapewniają profesjonalny, zespół ratowników wodnych, zespół medyczny (przez 24 godziny wraz z lekarzem)  a nocą profesjonalna ochrona.

ISTNIEJE duże prawdopodobieństwo uzyskania przez opiekunów (rodziców) stanu wielkiego spokoju i przeświadczenia, że nasi podopieczni, najbliżsi, przeżyją bezpieczną przygodę nad „Bałtykiem”, ponieważ nieosiągalna jest u nas nuda. 

ZIELONE SZKOŁY

SERDECZNIE ZAPRASZAMY do organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży w ramach „zielonych szkół” w Ośrodku „Mewa” w Niechorzu. Nasz obiekt położony jest przy samej wydmie, za którą znajduje się szeroka, czysta i piaszczysta plaża. Dookoła budynku znajduje się duży, zagospodarowany teren zielony wspaniale nadający się do rekreacji. W najbliższej okolicy znajduje się również piękne jezioro "Liwia - Łuża", będące ścisłym rezerwatem przyrody.

POLECAMY przestronne pokoje 2-4-5 osobowe z łazienkami wyposażone w TV SAT, oraz sprzęt plażowy (parawany, parasole, koce plażowe, leżaki).

CAŁODZIENNE WYŻYWIENIE polecamy we własnej stołówce znajdującej się w ośrodku.

ROZRYWKĘ I REKREACJĘ zapewniają, sala gier (bilard, piłkarzyki, tenis stołowy), sala dyskotekowa, siłownia a także na terenie ośrodka zlokalizowane boiska ze sztuczną i naturalną  nawierzchnią do piłki nożnej, siatkowej, kosza, plac zabaw. Zapewniamy również sprzęt sportowy w postaci piłek, rakiet tenisowych, gier planszowych itd.

NAUKĘ – efektywną mogą zapewnić sale pedagogiczne, projektory multimedialne, kawiarenka internetowa.

BEZPIECZNA ogrodzona przestrzeń ośrodka pozwala na kontrolowaną swobodę podczas rozlicznych zabaw.                             

BEZPIECZEŃSTWO zapewniają profesjonalny, zespół ratowników wodnych, zespół medyczny (przez 24 godziny wraz z lekarzem)  a nocą profesjonalna ochrona.

ISTNIEJE duże prawdopodobieństwo iż pobyt w naszym ośrodku przynosi zamierzone efekty, pożądane do realizacji celów. Zdając sobie sprawę z prawideł zawartych w definicji „zielonych szkół”, zaświadczamy, że wiedza u nas, jest łatwiej przyswajana, a w konsekwencji pobyt nosi znamiona wypoczynku. 

OBOZY SPORTOWE

DOŚWIADCZENIA  uzyskane w organizacji dotychczas z dużym powodzeniem piłkarskich obozów przygotowawczych, pozwala nam z całą satysfakcją zapewnić, iż pobyt w naszym ośrodku przynosi zamierzone efekty, pożądane do realizacji celów sportowych.

Zdając sobie sprawę z prawideł zawartych w definicji obozów przygotowawczych, zaświadczamy, że ciężka praca wykonana przez sztaby trenerskie, przez samych piłkarzy podczas pobytu w naszym ośrodku jest łatwiej przyswajana i nosi znamiona wypoczynku.

Drodzy Państwo, dlaczego warto budować formę w naszym ośrodku?

1. Ponieważ OKW „MEWA” położony jest w gminie Rewal, gdzie oprócz morskiego klimatu, do dyspozycji na przestrzeni 10 kilometrów znajdują się:

 • trzy nowo oddane kompleksy sportowe, w których umiejscowione są oświetlone pełno wymiarowe boiska piłkarskie ze sztuczną i naturalną murawą, niezależnie od aury przygotowane do zajęć (najbliższy w Niechorzu, oddalony od ośrodka o150 metrów),
 • trzy nowe hale sportowe z pełnym wyposażeniem w tym profesjonalne siłownie, (najbliższa w Niechorzu, o wymiarach     26m x 45m i wys. 17 m oddalona od ośrodka o 250 metrów),
 • ponieważ nasze obiekty sportowe już były sprawdzone i uzyskały rekomendacje od reprezentantów Polski, Norwegii, Austrii, Macedonii, podczas rozegranych w tym roku w Niechorzu eliminacji mistrzostw europy U17, od obecnego mistrza Polski w piłce nożnej Zagłębia Lubin, a także między innymi od klubów (różnego szczebla rozgrywkowego i rozmaitych kategorii wiekowych) takich jak: ŁKS Łódź, Pogoń Szczecin, Kolporter Kielce, Ruch Chorzów, Polonie Bytom, Amikę Wronki, Motor Lublin i wielu innych z Polski i z zagranicy

2. Ponieważ mamy doświadczenie w organizacji obozów i możemy zapewnić:

 • mając informacje o tutejszym ruchu turystyczno-sportowym atrakcyjny kalendarz sparing partnerów z różnego szczebla rozgrywkowego,
 • rezerwację obiektów sportowych zgodnie ze sugerowanym harmonogramem treningowym w tym i logistykę (w razie konieczności przemieszczania się pomiędzy obiektami sportowymi)
 • profesjonalną odnowę biologiczną,
 • opiekę profesjonalnego personelu medycznego (w tym chirurga sportowego),
 • jadłospis podporządkowany diecie sportowca budującego formę, otwarty na Państwa sugestie,
 • atrakcje pozwalające na relaks i koncentracje przed treningiem,
 • atrakcyjność zakresu oferty,
 • atrakcyjność cenowa oferty.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
do organizacji obozów sportowych (przygotowawczych) letnich i zimowych dla wszystkich grup wiekowych w Ośrodku „Mewa” w Niechorzu. Nasz obiekt położony jest przy samej wydmie, za którą znajduje się szeroka, czysta i piaszczysta plaża. Dookoła budynku znajduje się duży, zagospodarowany teren zielony wspaniale nadający się do rekreacji. W najbliższej okolicy znajduje się również piękne jezioro "Liwia - Łuża", będące ścisłym rezerwatem przyrody.

POLECAMY komfortowe przestronne pokoje 2-4-5 osobowe z łazienkami, apartamenty dwupokojowe z antresolami wyposażone w TV SAT, lodówki (czajnik elektryczny naczynia) oraz sprzęt plażowy (parawany, parasole, koce plażowe, leżaki).

CAŁODZIENNE WYŻYWIENIE polecamy we własnej stołówce znajdującej się w ośrodku.

ROZRYWKĘ I REKREACJĘ zapewniają, sala gier (bilard, piłkarzyki, tenis stołowy), sala dyskotekowa, siłownia a także na terenie ośrodka zlokalizowane boiska ze sztuczną i naturalną  nawierzchnią do piłki nożnej, siatkowej, kosza, plac zabaw. Zapewniamy również sprzęt sportowy w postaci piłek, rakiet tenisowych, gier planszowych itd.

BEZPIECZNA ogrodzona przestrzeń ośrodka pozwala na kontrolowaną swobodę podczas rozlicznych zabaw.                             

BEZPIECZEŃSTWO zapewniają profesjonalny, zespół ratowników wodnych, zespół medyczny (przez 24 godziny wraz z lekarzem)  a nocą profesjonalna ochrona.

» DODATKOWE INFORMACJE «

Jednocześnie pragniemy poinformować, iż od 1984 roku prowadzimy działalność, świadcząc usługi turystyczne. Lata pracy pozwoliły nam zdobyć niezbędną wiedzę i szeroką specjalizację w branży turystycznej. Charakteryzujemy się rzetelnością, wiarygodnością a także profesjonalizmem. Nasza oferta zawsze jest poprzedzona diagnozą potrzeb klientów i uwzględnia wszelkie ich sugestie.

 Posiadamy Zezwolenie Nr 038/00 Wojewody Zachodniopomorskiego na prowadzenie działalności turystycznej

» ATRAKCJE «

Okolica kusi wszystkich wieloma atrakcjami. W wolnym czasie mamy bardzo dużo miejsc do zwiedzania. Ruiny kościoła w Trzęsaczu, przejażdżka starą kolejką wąskotorową, wspinaczka na latarnię morską - to tylko niektóre z nich.

Dla wielbicieli aktywnego wypoczynku polecamy kompleks sportowy z boiskami i kortami tenisowymi.

Drodzy Państwo, dlaczego warto budować formę w naszym ośrodku?

1. Ponieważ OKW „MEWA” położony jest w gminie Rewal, gdzie oprócz morskiego klimatu, do dyspozycji na przestrzeni 10 kilometrów znajdują się:

 • trzy nowo oddane kompleksy sportowe, w których umiejscowione są oświetlone pełno wymiarowe boiska piłkarskie ze sztuczną i naturalną murawą, niezależnie od aury przygotowane do zajęć (najbliższy w Niechorzu, oddalony od ośrodka o150 metrów),
 • trzy nowe hale sportowe z pełnym wyposażeniem w tym profesjonalne siłownie, (najbliższa w Niechorzu, o wymiarach     26m x 45m i wys. 17 moddalona od ośrodka o 250 metrów),
 • ponieważ nasze obiekty sportowe już były sprawdzone i uzyskały rekomendacje od reprezentantów Polski, Norwegii, Austrii, Macedonii, podczas rozegranych w tym roku w Niechorzu eliminacji mistrzostw europy U17, od obecnego mistrza Polski w piłce nożnej Zagłębia Lubin, a także między innymi od klubów (różnego szczebla rozgrywkowego i rozmaitych kategorii wiekowych) takich jak: ŁKS Łódź, Pogoń Szczecin, Kolporter Kielce, Ruch Chorzów, Polonie Bytom, Amikę Wronki, Motor Lublin i wielu innych z Polski i z zagranicy

2. Ponieważ mamy doświadczenie w organizacji obozów i możemy zapewnić:

 • mając informacje o tutejszym ruchu turystyczno-sportowym atrakcyjny kalendarz sparing partnerów z różnego szczebla rozgrywkowego,
 • ezerwację obiektów sportowych zgodnie ze sugerowanym harmonogramem treningowym w tym i logistykę (w razie konieczności przemieszczania się pomiędzy obiektami sportowymi)
 • profesjonalną odnowę biologiczną,
 • opiekę profesjonalnego personelu medycznego (w tym chirurga sportowego),
 • jadłospis podporządkowany diecie sportowca budującego formę, otwarty na Państwa sugestie,
 • atrakcje pozwalające na relaks i koncentracje przed treningiem,
 • atrakcyjność zakresu oferty,
 • atrakcyjność cenowa oferty.

» MAPA «

© Informacje oraz zdjęcia zawarte na tej stronie chronione są prawem autorskim należącym do ogłoszeniodawcy i zostały umieszczone przez ogłoszeniodawcę lub za jego zgodą.
Kopiowanie wszelkich informacji bez zgody Portalu Turystycznego SlonecznePomorze.pl jest zabronione.

UWAGA: Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.