Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
 |  Strona Główna | OFERTA -DWORY I PAŁACE -Pomorze Zachodnie

Pałac Siemczyno Pomorze Zachodnie - noclegi w pałacu

DWORY I PAŁACE  Pomorze Zachodnie

78-551 Siemczyno, Siemczyno 81

Telefon  (94)-375-86-21
Dzwoniąc powołaj się na portal SlonecznePomorze.pl
Kontakt e-mail Wyślij zapytanie  Wyślij do znajomego Wyślij znajomemu
www http://www.palacsiemczyno.pl/

CHARAKTERYSTYKA:
wakacje, wczasy, urlop w pałacu, noclegi w pałacu, Pomorze, wakacje na Pomorzu, wakacje w Siemczynie, Siemczyn, noclegi w apartamencie, apartamenty, wczasy w pałacu, pałac, wczasy na Pomorzu, wypoczynek w pałacu, wypoczynek w apartamencie, pałace nad morzem, noclegi nad morzem, pałace na Pomorzu, noclegi w Siemczynie
Piktogramy
Aneks kuchenny łącze internetowe Łazienka przy pokoju Plac zabaw Parking Telewizja Zwierzęta w obiekcie

» CENNIK OFERTY WYPOCZYNKU «

USŁUGA CENA INFO
pokoje
 1 osobowy 120.00  zł - dzień
 2 osobowy 150.00  zł - dzień
 3 osobowy 60.00  zł - dzień/osobę
apartamenty
 2 pokojowy - 5 osobowy 60.00  zł - dzień/osobę
 2 pokojowy - 4 osobowy 65.00  zł - dzień/osobę
 1 pokojowy - 4 osobowy 60.00  zł - dzień/osobę
 1 pokojowy - 2 osobowy 75.00  zł - dzień/osobę
wyżywienie
 śniadanie 25.00  zł - w przypadku zakwaterowania w pokojach wykupienie śniadań obowiązkowe
 obiady/obiadokolacje 30.00  zł
 kolacje 25.00  zł
dodatkowe opłaty
 opłata za pobyt 1 dobowy 10.00  zł - osoba
 opłata za przyjazd z psem 10.00  zł - dzień

» INFORMACJE O OBIEKCIE «

Dla amatorów wypoczynku na wsi oferujemy komfortowo wyposażone pokoje typu hotelowego oraz komfortowe apartamenty z aneksami kuchennymi. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy 6 panoram sferycznych przedstawiających wnętrza pokoi, najbliższe otoczenie naszego obiektu oraz wspaniały Siemczyński Pałac von Goltzów.


pokoje:

Naszym gościom oferujemy komfortowo wyposażone pokoje typu hotelowego w czterech kolorach w zależności od Państwa upodobań. Każdy pokój posiada własną łazienkę, wyposażony jest w darmową telewizję typu hotelowego (10 kanałów), darmową wewnętrzną sieć telefoniczną, darmowy dostęp do gniazda internetowego, darmowy sejf na przedmioty wartościowe.

nowe pokoje:

W tym roku specjalnie dla naszych gości oddaliśmy do użytku nowe skrzydło naszego kompleksu, w którym znajdują się komfortowo wyposażone pokoje typu hotelowego w całkowicie nowej kolorystyce do wyboru w zależności od Państwa upodobań. Każdy pokój posiada standardowo własną łazienkę, wyposażony jest w darmową telewizję typu hotelowego (10 kanałów), darmową wewnętrzną sieć telefoniczną oraz darmowy dostęp do gniazda internetowego. Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku hotelarskiego ciągle sukcesywnie się rozbudujemy powiększając naszą bogatą bazę noclegową. W tej chwili jesteśmy bez problemu w stanie obsłużyć wesele, imprezę integracyjną czy konferencje do 200 uczestników.

apartamenty:

Naszym gościom oferujemy komfortowo wyposażone apartamenty o różnej wielkości, jedno lub dwupokojowe, 2 - 5 osobowe. Każdy apartament posiada osobne wejście, jedną lub dwie łazienki (wanna i prysznic lub sam prysznic) , oraz aneks kuchenny. Każdy apartament ponadto wyposażony jest w darmową telewizję typu hotelowego (10 kanałów), darmową wewnętrzną sieć telefoniczną, darmowy dostęp do gniazda internetowego, sejf na przedmioty wartościowe.

nowe apartamenty:

Dodatkowo w tym roku oddaliśmy do użytku całkowicie nowe apartamenty z aneksami kuchennymi i osobnym wejściem. Apartamenty są w całkowicie nowej kolorystyce nawiązującej do pokoi typu hotelowego. Znajdują się w osobnym budynku na terenie naszego kompleksu, co gwarantuje Państwu ciszę i spokój. Istnieje dzięki temu również możliwość wynajęcia całego bungalowu. Każdy apartament posiada standardowo własną łazienkę, wyposażony jest w darmową telewizję typu hotelowego (10 kanałów), darmową wewnętrzną sieć telefoniczną oraz darmowy dostęp do gniazda internetowego.

» DODATKOWE INFORMACJE «


  • każdy pokój posiada łazienkę, TV, gniazdo internetowe, telefon z wewnętrzną siecią
  • każdy apartament posiada łazienkę, w pełni wyposażony aneks kuchenny,TV, gniazdo internetowe, telefon z wewnętrzną siecią
  • dzieci od 2 do 10 roku życia zniżka 30%

» ATRAKCJE «

Siemczyno położone jest w samym sercu Pojezierza Drawskiego i Drawskiego Parku Krajobrazowego, nad samym brzegiem jeziora Drawsko. Cała okolica obfituje w jeziora i lasy. Kusi również swym urozmaiconym teren, pełnym pagórków i wzniesień. Poza atrakcyjnym położeniem do najważniejszych atrakcji Siemczyna, którego początki sięgają XIII wieku, należy neogotycki kościół, który powstał w latach 1854-1856. Jego częścią jest zbudowana w roku 1699 barokowa kaplica, pod którą znajdowała się krypta rodzinna von Goltzów. Wewnątrz kościoła godne uwagi są przepiękne XIX-wieczne organy i fisharmonia, umieszczone w emporze kościoła, a ponadto neogotycki ołtarz w prezbiterium. W dawnej kaplicy jest XVII-wieczny fryz heraldyczny, na którym znajduje się wśród alegorycznych przedstawień, herb von Goltzów.

W centralnym punkcie wsi znajduje się imponujący barokowy pałac, rodowa siedziba von Goltzów, jednej z największych arystokratycznych rodzin pomorskich. Znajduje się on w dużym, trzyhektarowym parku, który założono w XVIII wieku. Pałac ten wybudowano w latach 1722-1728 w stylu barokowym, wzniesiono go na planie podkowy, z tarasem pośrodku, część centralna nakryta jest mansardowym dachem, lewe skrzydło piętrowe, prawe to niska przybudówka.

» MAPA «

© Informacje oraz zdjęcia zawarte na tej stronie chronione są prawem autorskim należącym do ogłoszeniodawcy i zostały umieszczone przez ogłoszeniodawcę lub za jego zgodą.
Kopiowanie wszelkich informacji bez zgody Portalu Turystycznego SlonecznePomorze.pl jest zabronione.

UWAGA: Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.