Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
 |  Strona Główna | OFERTA -POKOJE GOŚCINNE -Trójmiasto

Pokoje Gościnne REWA - SZPYRK - Noclegi Nad Morzem

POKOJE GOŚCINNE  Trójmiasto

81-198 Kosakowo , ul. Morska 19

Telefon  (58)-679-10-70
Dzwoniąc powołaj się na portal SlonecznePomorze.pl
Kontakt e-mail Wyślij zapytanie  Wyślij do znajomego Wyślij znajomemu
www http://www.pokoje-rewa.eu/

CHARAKTERYSTYKA:
wypoczynek, morze, wakacje na Pomorzu, wczasy, wczasy nad morzem, weekend nad morzem, pokoje do wynajęcia, pokoje nad morzem, noclegi, noclegi na Pomorzu, noclegi nad morzem, noclegi w Kosakowie, pokoje do wynajęcia w Kosakowie, Kosakowo, pokoje gościnne, pokoje gościnne Kosakowo, nocleg nad morzem
Piktogramy
Łazienka przy pokoju Parking Telewizja

» CENNIK OFERTY WYPOCZYNKU «

USŁUGA CENA INFO
Ceny wynajmu ustalane są telefoniczne - Prosimy o kontakt!

» INFORMACJE O OBIEKCIE «

Pokoje Gościnne REWA - SZPYRK

Szpyrk to obiekt nowy położony nad zatoką pucką w Rewie przy ul. Morskiej 19. Do plaży 100m. Obiekt posiada 6 pokoji 2-3-4 os. wyposażonych konfortowo z łazienkami i prysznicem, TV, czajnikiem. Dla gości jest też ogólno dostępna kuchnia z jadalnią. Zmotoryzowanym zapewniamy bezpłatny parking ogrodzony. Nie daleko obiektu można skorzystać z różnych atrakcji wodnych(windsurfing, kitesurfing, rowerki wodne, przejazdy motorówką itp.). Ponadto w miejscowości znajduje sie kościół oraz bary gastronomiczne.

» DODATKOWE INFORMACJE «

Każdy nasz pokój jest utrzymywany w czystkości i na wysokim standarcie. Do każdego pokoju przyłączona jest łazienka z prysznicem, z której nawet najbardziej wybredny będzie zadowolony. W pokoju znajdziecie Państwo również telewizor, czajnik.

Posiadamy pokoje 2-, 3-, 4-osobowe.

» ATRAKCJE «

Rewa to mała wioska rybacka położona w bardzo malowniczym i unikalnym miejscu jakie stanowi Mierzeja Rewska, przez miejscowych Kaszubów zwana "Szperk". Jest to jedna z najciekawszych i najbardziej fascynująca geologów forma brzegowa występujących nad Bałtykiem. Ciągnący się w głąb morza ponad kilometrowy cypel rozdziela ciepłe wody Zalewu Puckiego od bardziej słonych i chłodniejszych wód Zatoki Gdańskiej. Mierzeja w większej części jest zanurzona w wodzie i ciągnie się aż do płycizn Półwyspu Helskiego. Po jednej stronie cypla (tzw. zawietrznej) nawet przy bardzo silnym wietrze pozostaje pas gładkiej, nie wzburzonej wody. Ze względu na specyfikę tego zjawiska jest to wymarzone miejsce do uprawiania żeglarstwa, windsurfingu i kitesurfingu, zarówno przez osoby zaawansowane, jak i początkujące. W okresie od wczesnej wiosny do późnej jesieni rewskie wody mienią się jaskrawymi barwami żagli i desek śmigających po falach.
 
Dla amatorów wypraw podwodnych, badaczy głębin, nurków i płetwonurków także znajdzie się coś godnego uwagi. W okolicach Rewy spoczywają na dnie trzy zarejestrowane przez Centralne Muzeum Morskie wraki, stanowiące nie lada atrakcję dla miłośników "zatopionych antyków".

» MAPA «

© Informacje oraz zdjęcia zawarte na tej stronie chronione są prawem autorskim należącym do ogłoszeniodawcy i zostały umieszczone przez ogłoszeniodawcę lub za jego zgodą.
Kopiowanie wszelkich informacji bez zgody Portalu Turystycznego SlonecznePomorze.pl jest zabronione.

UWAGA: Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.