Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
 |  Strona Główna | OFERTA -POKOJE GOŚCINNE -Kaszuby

Pokoje Gościnne u Edyty - noclegi, Pomorze, Karwieńskie Błota II

POKOJE GOŚCINNE  Kaszuby

84-105 Karwieńskie Błoto I i II, Wczasowa 6

Telefon  kontakt e-mail
Dzwoniąc powołaj się na portal SlonecznePomorze.pl
Kontakt e-mail Wyślij zapytanie  Wyślij do znajomego Wyślij znajomemu
www http://www.uedyty.prv.pl

CHARAKTERYSTYKA:
wakacje, wczasy, wakacje nad morzem, wczasy nad morzem, noclegi, noclegi nad morzem, pokoje gościnne, pokoje gościnne nad morzem, kwatery prywatne nad morzem, Pokoje Gościnne u Edyty - noclegi, Pomorze, Karwieńskie Błota II, wakacje na Pomorzu, wczas
Piktogramy

» CENNIK OFERTY WYPOCZYNKU «

USŁUGA CENA INFO

» INFORMACJE O OBIEKCIE «

POKOJE GOŚCINNE-KARWIEŃSKIE BŁOTA II
Karwieńskie Błota to miejscowość przylegająca do Karwi, znanego już wielu osobom miejsca letniego wypoczynku nad morzem. Karwia upodabnia się do innych kurortów pod względem ilości przyjeżdżających turystów-tłok samochodów na uliczkach i tłok na plaży. Więc....

jeśli cenisz spokój, ciszę i pełny
relaks na łonie natury
to powinieneś właśnie przyjechać do
Karwieńskich Błot

OFERUJEMY:
  • 2, 3, 4 OSOBOWE POKOJE GOŚCINNE
  • POKOJE SĄ UMEBLOWANE Z ŁAZIENKĄ LUB BEZ
  • DOSTĘP DO KUCHNI I TV
  • DUŻY OGRÓD Z MIEJSCEM DO GIER I ZABAW
  • MIEJSCE DO GRILLOWANIA
  • MIEJSCA PARKINGOWE
  • TEREN OGRODZONY
  • W POBLIŻU MOŻNA SMACZNIE ZJEŚĆ
  • BLISKOŚĆ SKLEPU
  • WYGODNE DOJŚCIE NA PLAŻĘ (OK. 15 MIN.)

» DODATKOWE INFORMACJE «

Wieś rozciąga się wzdłuż szosy biegnącej równolegle do lasu graniczącego z jedną z najpiękniejszych polskich plaż. Okolica sprzyja długim spacerom po czystym i jasnym piasku, a zmęczonym słońcem oferuje schronienie w lesie Trasy rowerowe wiodą aż do Dębek,a rowery można wypożyczyć we wsi. Plażowicze po kąpieli mogą rozwijać swoje zainteresowania architekturą, a wieczorem podziwiać urodę zachodzącego słońca. Piękna plaża zaspokaja potrzebę ruchu ale też daje możliwość zjedzenia smażonej rybki i ugaszenia pragnienia.

» ATRAKCJE «

Na południe od Karwi na pograniczu gmin Krokowa i Władysławowo znajdują się Karwieńskie i Bielawskie Błota. Malownicze łąki Karwieńskich Błot to pozostałość po osadnikach holenderskich przybyłych na te tereny ok. XVI wieku. Osuszyli oni podmokłe wówczas obszary, pozostawiając po sobie doskonały system melioracyjny.
 
W okresie od czerwca do września możemy zafundować sobie przelot turystycznym samolotem z lądowiska w Tupadłach, niedaleko Jastrzębiej Góry. Uwierzcie, naprawdę warto - takie widoki na długo pozostaną w Waszej pamięci...
 
Rezerwat florystyczny "Bielawskie Błota" zwany potocznie Bielawą, rozciągający się na południe od Karwi, obfituje w unikatową roślinność, m.in. znajdującego się pod ochroną moroszka białego oraz bogactwo zwierzyny, w szczególności ptaków. Piękno tego miejsca obserwować możemy na przełomie sierpnia i września, gdy kwitną porastające wielkie połacie tego terenu wrzosy.

Czasami nad Bielawą zauważyć można ognistą łunę. Jeśli zaprószy się tam ogień, to na jego ugaszenie potrzeba wielu dni. Łąki torfowe są w tym momencie bardzo trudne do opanowania - z tego względu strażacy proszą o ostrożność.
 
Tereny te wchodzą w skład utworzonego w 1978 roku Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Ciągnie się on od Białogóry, poprzez Hel do Mechelinek, obejmuje również Zatokę Pucką.

» MAPA «

© Informacje oraz zdjęcia zawarte na tej stronie chronione są prawem autorskim należącym do ogłoszeniodawcy i zostały umieszczone przez ogłoszeniodawcę lub za jego zgodą.
Kopiowanie wszelkich informacji bez zgody Portalu Turystycznego SlonecznePomorze.pl jest zabronione.

UWAGA: Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.