Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
 |  Strona Główna | OFERTA -POKOJE GOŚCINNE -Bory Tucholskie

Pokoje nad Brdą - noclegi, Kaszuby, Swornegacie

POKOJE GOŚCINNE  Bory Tucholskie

89-608 Swornegacie, Zbrzyca 6

Telefon  -
Dzwoniąc powołaj się na portal SlonecznePomorze.pl
Kontakt e-mail Wyślij zapytanie  Wyślij do znajomego Wyślij znajomemu

CHARAKTERYSTYKA:
wakacje, wczasy, wakacje na Kaszubach, wczasy na Kaszubach, noclegi, noclegi na Kaszubach, gospodarstwo agroturystyczne, gospodarstwo agroturystyczne na Kaszubach, agroturystyka, agroturystyka na Kaszubach, Pokoje nad Brdą w Swornychgaciach, Swornegacie
Piktogramy

» CENNIK OFERTY WYPOCZYNKU «

USŁUGA CENA INFO

» INFORMACJE O OBIEKCIE «

Nasze Gospodarstwo Agroturystyczne znajduje się bezpośrednio nad rzeką Brdą pomiędzy jeziorami Krasińskim i Witocznem, gdzie prowadzimy pokoje gościnne, pole namiotowe, wypożyczalnię sprzętu pływającego oraz organizujemy profesjonalną obsługę spływów kajakowych.

Oferujemy:
  • pokoje 2, 3, 4 osobowe
z łazienkami, salonik TV i aneksem kuchennym z wyposażeniem do przygotowania i spożywania posiłków oraz miejscem do imprez integracyjnych.

Domek wolno stojący w którym znajdują się dwa pokoje 3-4 osobowe, kuchnia z wyposażeniem, łazienka.

  • wypożyczalnia sprzętu pływającego
  • przejażdżki bryczką i w siodle dla dzieci
  • możliwość wykupienia zezwoleń wędkarskich

Proponujemy nie tylko wygodne, atrakcyjne pokoje, a także wypoczynek w miłej atmosferze. Przyjmujemy klientów indywidualnych jak również grupy zorganizowane - spływy kajakowe. Miejsce nasze sprzyja integracji oraz dobrej zabawie, a otoczenie i klimat do korzystania z aktywnego wypoczynku pieszego, rowerowego lub kajakowego.

» DODATKOWE INFORMACJE «

Do dyspozycji gości oferujemy:
  • parking,
  • boisko do piłki siatkowej,
  • bezpośredni dostęp do rzeki Brdy,
  • plac zabaw dla dzieci,
  • miejsce do grillowania oraz ogniska.

» ATRAKCJE «

Zapraszamy na Kaszuby do wsi Swornegacie, zwanej potocznie Swory. Miejscowość położona jest nad rzeką Brdą pomiędzy jeziorami Krasińskim i Witoczno w Zaborskim Parku Krajobrazowym stanowiącym otulinę Parku Narodowego Bory Tucholskie, 25 km od Chojnic. Swornegacie znane są z malowniczych terenów, tras rowerowych i szlaków kajakowych (spływy rzekami Brdą, Zbrzycą i Chojnicą). Nasze gospodarstwo znajduje się bezpośrednio nad rzeką Brdą, gdzie prowadzimy pokoje gościnne, ple namiotowe, wypożyczalnię sprzętu pływającego oraz organizujemy profesjonalną obsługę spływów kajakowych. Atrakcją naszego gospodarstwa jest mini ZOO oraz miejsce nad samą rzeką Brdą.

» MAPA «

© Informacje oraz zdjęcia zawarte na tej stronie chronione są prawem autorskim należącym do ogłoszeniodawcy i zostały umieszczone przez ogłoszeniodawcę lub za jego zgodą.
Kopiowanie wszelkich informacji bez zgody Portalu Turystycznego SlonecznePomorze.pl jest zabronione.

UWAGA: Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.