Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
 |  Strona Główna | OFERTA -POKOJE GOŚCINNE -Pomorze Środkowe

Pokoje U Wandy - noclegi, Pomorze, Łeba

POKOJE GOŚCINNE  Pomorze Środkowe

84-360 Łeba, ul. Kościuszki 109

Telefon  tel. (59)-866-18-08
Dzwoniąc powołaj się na portal SlonecznePomorze.pl
Kontakt e-mail Wyślij zapytanie  Wyślij do znajomego Wyślij znajomemu
www http://www.leba-pokoje.eu

CHARAKTERYSTYKA:
wypoczynek, Pomorze, morze, wakacje na Pomorzu, wczasy, wczasy nad morzem, pokoje do wynajęcia, pokoje nad morzem, noclegi, noclegi na Pomorzu, noclegi nad morzem, noclegi w Łebie, pokoje do wynajęcia w Łebie, pokoje U Wandy, Łeba
Piktogramy
Łazienka przy pokoju Parking Telewizja

» CENNIK OFERTY WYPOCZYNKU «

USŁUGA CENA INFO
CENNIK
 noclegi: 35.00  zł/osoba, poza sezonem
  40.00  zł/osoba, w sezonie
OFERTA PROMOCYJNA: noclegi w okresie 1 czerwiec - 10 lipiec w cenie 25 zł/os./doba

» INFORMACJE O OBIEKCIE «

Nasze kwatery znajdują się przy głównej ulicy w Łebie. Do morza jest około 800 metrów, a do centrum tylko niecałe 5 minut drogi. Przy obiekcie posiadamy miejsce do parkowania, jest również miejsce na grilla jak i stołówka, gdzie można wykupić posiłki. Cały teren jest ogrodzony i pokryty piękną zielenią, jest to idealne miejsce na odpoczynek.

Oferujemy pokoje 2,3,4 os. z łazienkami i telewizorami (kablówka - 30 kanałów). W każdym pokoju znajduje się parawan oraz leżak. Do dyspozycji gości dostępny jest aneks kuchenny.

Na terenie posesji istnieje możliwość parkowania samochodu. Jest także miejsce na grilla.

» DODATKOWE INFORMACJE «

Nasz dom wczasowy stanowi doskonałą ofertę dla turystów szukających noclegów w miejscu czystym, bezpiecznym i komfortowym, ale cechującym się niewygórowaną ceną.

» ATRAKCJE «

PLAŻE - Łeba jest miastem posiadającym szerokie, piękne, piaszczyste plaże. Ich walory doceniają turyści wygrzewający się w promieniach nadmorskiego słońca.
REJSY WYCIECZKOWE I WĘDKARSKIE - Łeba to stara osada rybacka, a tradycja połowu ryb kultywowana jest do dzisiaj. Obok profesjonalnych kutrów stacjonują tu statki wycieczkowe, co szczególnie przypadnie do gustu amatorom wędkarstwa. W sezonie letnim stateczki odpływają bardzo często. Przejażdżka taka pozwala spojrzeć na plażowiczów z zupełnie innej perspektywy. Zakochanym w świecie głębin morskich proponujemy rejsy połączone z nurkowaniem.
PORT JACHTOWY - MARINA - otwarty został w 1998 roku i może przyjąć 120 jednostek. Pełna infrastruktura portowa dla łodzi żaglowych do 18m oraz motorowych do 24m: przyłącze wody, energii elektrycznej, odbiór nieczystości, dostawy paliwa i wody pitnej, ładowanie akumulatorów, ogólnodostępne urządzenia sanitarne, sklep żeglarski. Głębokość basenu to 2,5-3,5m.
NAJSTARSZY DOM W ŁEBIE - stoi przy ulicy Kościuszki 86 (dawnej Hauptstrasse 18). Zbudowany wysiłkiem kupca Johanna G. Mampe. Na frontowej belce odczytać możemy niezatarty jeszcze łacińskie zdanie, którego treść w całości, w tłumaczeniu brzmi: "Bóg jest moim obrońcą i wspomożycielem. Panie, nie opuszczę Cię, Ty mnie przecież błogosławisz. Johann Mampe" 18 lipca 1723 r.
ZABYTKOWY KOŚCIÓŁ - znajduje się na terenach starej Łeby i jedyną pozostałością po nim są mury. Patron kaplicy - Św.Mikołaj - czuwał nad łebskimi rybakami i żeglarzami. Dzisiejsza budowla powstała z elementów rozebranego kościoła zasypanego ostatecznie przez ruchome wydmy w 1570r. Warto do niego zajrzeć, aby zerknąć na namalowany przez Maxa Pechsteina - ekspresjonista, przedstawiciel niemieckiej bohemy początku XX w. - obraz przedstawiający Matkę Boską. Znajdziemy go w prezbiterium na lewo od ołtarza.


» MAPA «

© Informacje oraz zdjęcia zawarte na tej stronie chronione są prawem autorskim należącym do ogłoszeniodawcy i zostały umieszczone przez ogłoszeniodawcę lub za jego zgodą.
Kopiowanie wszelkich informacji bez zgody Portalu Turystycznego SlonecznePomorze.pl jest zabronione.

UWAGA: Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.