Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
 |  Strona Główna | OFERTA -CAMPINGI I POLA NAMIOTOWE -Kaszuby

Pole Namiotowe Wojtuś - noclegi Pomorze, Wierzchucino

CAMPINGI I POLA NAMIOTOWE  Kaszuby

84-113 Wierzchucino, Wierzchucino

Telefon  602-866-813
Dzwoniąc powołaj się na portal SlonecznePomorze.pl
Kontakt e-mail Wyślij zapytanie  Wyślij do znajomego Wyślij znajomemu
www http://www.pnwojtus.republika.pl

CHARAKTERYSTYKA:
noclegi, wypoczynek na Pomorzu, wakacje na Pomorzu, urlop w Wierzchucinie, wczasy na Pomorzu, wczasy w Wierzchucinie, Pole Namiotowe Wojtuś-noclegi, Pole Namiotowe Wojtuś w Wierzchucinie, wakacje w Wierzchucinie, noclegi w Wierzchucinie
Piktogramy
Aneks kuchenny Łazienka przy pokoju Plac zabaw Parking Telewizja

» CENNIK OFERTY WYPOCZYNKU «

USŁUGA CENA INFO
CENNIK
 Domki 47.00  zł/osoba
 Domek rodzinny (min 4os.) 130.00  zł
 Łóżko w pokoju 30.00  zł
POLE NAMIOTOWE
 Osoby dorosłe 7.50  zł
 Dzieci do lat 6 4.00  zł
 Przyczepa od 10.00  do 18 zł
 Namiot od 7.00  do 12 zł
 Samochód (Parking) 3.50  zł
 Prysznic 3.50  zł
 Prąd od 8.00  do 12 zł

» INFORMACJE O OBIEKCIE «

Pole namiotowe "Wojtuś" oferuje przyjezdnym prawie hektar powierzchni biwakowej. Na jego terenie znajdują się cztery drewniane wiaty, czyli stoły częściowo osłonięte od wiatru i deszczu, będące miejscem spotkań przy posiłkach i podczas wypoczynku.

» DODATKOWE INFORMACJE «

Przy ogrodzeniu zamontowano skrzynki z dostępem do prądu. Cena uzależniona jest jest od bezpiecznika z którego będziesz korzystać (6A, 10A lub 12A). Warto zaopatrzyć się w długi i solidny kabel, aby podłączenie nie ograniczało wyboru miejsca.

Sanitariaty
W 2001 roku wyremontowano i znacznie ulepszono sanitariaty. Ciepła woda dostępna jest cały czas. Budynek podzielono na dwie części: damską i męską. W każdej znajduje się kabina prysznicowa, umywalki oraz eleganckie toalety. Na jednej ze ścian zorganizowano stanowisko do zmywania naczyń oraz pobór wody pitnej.

Telefon
Dla wygody przebywających na polu zainstalowano aparat telefoniczny z numerem zwrotnym oraz zorganizowano bezpieczne miejsce na pozostawienie rowerów.

» ATRAKCJE «

Białogóra to nieduża, ale prężnie rozwijająca  się miejscowość, rozciąga się na skraju Wierzchucińskich Błot, oddzielona od plaży 800 - metrowym pasem lasu sosnowego. Białogóra to stosunkowo dzikie plaże.

Znakiem rozpoznawczym miejscowości Białogóra jest górujący nad domami kościół z wieżą przykrytą jaskrawoczerwonym hełmem. Kościół otaczają nowe wille, przeważnie tynkowane na biało, budowane na dwa sposoby: albo w kubik, czyli z płaskim dachem, albo w trójkącik, czyli z dachem spadzistym. Być może z powodu zieleni w tle wioska sprawia przyjemne wrażenie.

Największą atrakcją miejscowości Białogóra jest oczywiście szeroka piaszczysta plaża położona nad otwartym morzem. Dalej ciągnie się pasmo dość okazałych wydm. W odległości 2,5 km na północny wschód od wsi Białogóra znajduje się najwyższa zalesiona wydma, od której wzięło nazwę letnisko. Wokół ciągną się sosnowe lasy, gdzie można spacerować, zbierać grzyby lub jagody. Atrakcję stanowi też pobliska stadnina z zagrodami (sprytnie udającymi ryglowe), zadbanymi końmi oraz matą karczmą, gdzie amatorzy konnych eskapad toczą pogawędki przy piwie.

W Białogórze działa komunikacja miejska na trasie centrum - plaża. W tej roli występują wozy zaprzężone w konie, jakby żywcem przeniesione z westernów.

» MAPA «

© Informacje oraz zdjęcia zawarte na tej stronie chronione są prawem autorskim należącym do ogłoszeniodawcy i zostały umieszczone przez ogłoszeniodawcę lub za jego zgodą.
Kopiowanie wszelkich informacji bez zgody Portalu Turystycznego SlonecznePomorze.pl jest zabronione.

UWAGA: Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.