Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
 |  Strona Główna | OFERTA -TURYSTYKA AKTYWNA -Półwysep Helski

Rejs Jachtem Motorowym - Jurata, czarter jachtów, Pomorze

TURYSTYKA AKTYWNA  Półwysep Helski

84-140 Jurata, -

Telefon  501-506-530
Dzwoniąc powołaj się na portal SlonecznePomorze.pl
Kontakt e-mail Wyślij zapytanie  Wyślij do znajomego Wyślij znajomemu

CHARAKTERYSTYKA:
czarter jachtów, rejs jachtem, rejs po Zatoce Gdańskiej, czarter nad morzem, Półwysep Helski, Zatoka Gdańska, Jurata, rejs jachtem motorowym, rejs jachtem w Juracie, czarter jachtów Jurata, rejsy jachtem na Półwyspie Helskim, czarter jachtów na Półwyspie Helskim, turystyka aktywna nad morzem, wczasy nad morzem
Piktogramy

» CENNIK OFERTY WYPOCZYNKU «

USŁUGA CENA INFO
cennik noclegów
 Pierwsze 3 godziny 4500.00  zł netto - w cenie skiper i 100 ltr paliwa (odpowiednik 1 godziny pływania)
 Każda następna godzina 700.00  zł netto plus paliwo w cenie detalicznej rozliczane po zakończonym czarterze
Ilość miejsc - 8 osób.

» INFORMACJE O OBIEKCIE «

Czarter jachtu motorowego, to propozycja wypoczynku, która gwarantuje niezapomniane przeżycia. Chcesz spróbować czegoś nowego? Lubisz kolekcjonować miłe doświadczenia? Już teraz czekają na was dwu pokładowe jachty motorowe, którymi opłyniecie wybrzeże Zatoki Gdańskiej i cały Półwysep Helski.

Upragniony wypoczynek z odrobiną luksusu i prywatności, to rzecz bezcenna. Piękne widoki, zachody słońca oraz spokojne plażowanie na górnym pokładzie jachtu to zaledwie przedsmak całego rejsu. Czarterując jacht możecie być pewni, że dostajecie luksusowy i sprawdzony  sprzęt, catering i zimne napoje. Odrobina luksusu podczas wakacji, która zapewni każdemu niezapomniane wrażenia.

Rejs jachtem w rejonie polskiego wybrzeża, to idealna propozycja na urozmaicenie  wakacji z dala od głośnych plaż i wątpliwej jakości fast-foodów serwowanych co 100 metrów na plażowych deptakach.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy!

» ATRAKCJE «

Atrakcje w Juracie i okolicy:

  • Atrakcją jest sam Półwysep Helski, ze względu na swoje położenie i walory przyrodnicze oraz historyczne nader wyjątkowy. Spędzając wakacje w Juracie, można się z niego wcale nie ruszać.
  • Od 1978 r. w całości objęty jest szczególną ochroną jako Nadmorski Park Krajobrazowy. Sieć przecinających go ścieżek przyrodniczych ułatwia poznanie jego najpiękniejszych zakątków. Ścieżki przebiegające w okolicach Juraty są dokładnie oznaczone strzałkami, znajdują się przy nich tablice z mapami i opisami najciekawszych miejsc a także stanowiska do obserwacji ptaków. O ile do ścieżek można dojechać na rowerach, nie zawsze są one dostępne dla ruchu rowerowego.
  • Z Juraty wiedzie krótka wspomniana już w linku „Atrakcje dzielnicy” ścieżka „Żyzne Lasy z Orlicą”. Z Jastarni prowadzi ścieżka „Torfowe Kłyle” (ok. 2 km) przebiegająca po zachodniej części największej równiny nadzatokowej na półwyspie, noszącej nazwę Torfowych Kłyli, co w języku kaszubskim oznacza po prostu wyrobiska torfowe, zalane wodą. Jej bagienny i pobagienny krajobraz, który stanowi ostoję bogatej awifauny, kontrastuje ze zbiorowiskami nadmorskich i nadzatokowych wydm - niewielki fragment wału wydmowego od strony zatoki porasta las dębowy. W Kuźnicy na spacer można wybrać się dwoma ścieżkami przyrodniczymi: „Uroczysko Każa” i „Góra Libek”. Pierwsza z nich mierzy sobie 0,6 km i wiedzie przez typowe zespoły roślinne wybrzeża Zatoki Puckiej. Druga ma długość 2,6 km i prowadzi na najwyższą, piaszczystą wydmę w okolicy - Górę Libek (12,5 m). Botaniczną ciekawostką jest na niej pochodząca z rejonu Morza Śródziemnego sosna czarna.

» MAPA «

© Informacje oraz zdjęcia zawarte na tej stronie chronione są prawem autorskim należącym do ogłoszeniodawcy i zostały umieszczone przez ogłoszeniodawcę lub za jego zgodą.
Kopiowanie wszelkich informacji bez zgody Portalu Turystycznego SlonecznePomorze.pl jest zabronione.

UWAGA: Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.