Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
 |  Strona Główna | OFERTA -POKOJE DO WYNAJĘCIA -Mierzeja Wiślana

Willa Bandera - Krynica Morska, Noclegi, Wakacje Nad Morzem

POKOJE DO WYNAJĘCIA  Mierzeja Wiślana

82-120 Krynica Morska, ul. Teleexpresu 12

Telefon  kontakt e-mail
Dzwoniąc powołaj się na portal SlonecznePomorze.pl
Kontakt e-mail Wyślij zapytanie  Wyślij do znajomego Wyślij znajomemu
www http://wypocznij.com.pl/turystyka/blawat/index.html

CHARAKTERYSTYKA:
wypoczynek, wypoczynek nad morzem, wakacje, wczasy, wakacje nad morzem, wczasy nad morzem, noclegi, pokoje, pokoje nad Mierzeją Wiślaną, Krynica Morska, wczasy w Krynicy Morskiej, wypoczynek w Krynicy Morskiej, willa, willa nad morzem, willa Krynica Morska, Bałtyk, wakacje w Krynicy morskiej, Willa Bandera
Piktogramy
Aneks kuchenny łącze internetowe Łazienka przy pokoju Plac zabaw Parking Telewizja

» CENNIK OFERTY WYPOCZYNKU «

USŁUGA CENA INFO
Ceny wynajmu ustalane są telefoniczne - Prosimy o kontakt!

» INFORMACJE O OBIEKCIE «

Willa Bandera

W ofercie posiadamy pokoje 2, 3, 4, 5, osobowe o wysokim standardzie oraz dwa pokoje dwuosobowe z aneksem kuchennym. Pokoje posiadają: telewizor, radio, łazienkę, drobny sprzęt plażowy, dostęp do kuchni z pełnym wyposażeniem oraz bezpłatny internet WiFi 1Mb.
Do dyspozycji dla gości jest bezpłatny parking na ogrodzonej posesji, miejsce do grillowania oraz plac zabaw z zabawkami dla dzieci.
Nie przyjmujemy osób ze zwierzętami oraz grup wycieczkowych.

» DODATKOWE INFORMACJE «

Budynek usytuowany jest w atrakcyjnym miejscu blisko lasu, 200m od plaży, 200m do centrum miasta. Sklep spożywczy oraz restauracje są w zasięgu 15 m od budynku. Do mola oraz portu jachtowego jest zaledwie 300m, kościół 60m, 250m do Latarni Morskiej oraz 18km do granicy państwa z Rosją.

» ATRAKCJE «

W Krynicy Morskiej każdy stosownie do nastroju znajdzie przestrzeń do wypoczynku w samotności, do zagubienia się w tłumie, do rozrywki w gronie przyjaciół, ale i do spotkania z bogactwem form życia przyrody. 

Z najwyższej wydmy tj. Wielbłądziego Garbu (48,5 m n.p.m.) obejrzycie Państwo piękny widok:
- z jednej strony Bałtyku z drugiej Zalewu Wiślanego, którego horyzont zamykają Wzgórza Wysoczyzny Elbląskiej z Katedrą Fromborską.
- Niezapomniane chwile można przeżyć pośród 150 letnich drzew w Rezerwacie Buków, pomiędzy którymi spotkać można daniele, lisy ,dziki, jenoty oraz niezliczoną ilość ptactwa. 
- Należy również zobaczyć starą zabudowę miasta, pochodzącą z początku XX wieku stanowiącą zespół zabytkowych willi i pensjonatów,
- latarnia morska jedna z niewielu na Wybrzeżu, która została udostępniona zwiedzającym.

Przebywając w Krynicy Morskiej można wybrać się na wycieczkę statkiem do Fromborka, Elbląga, drogą lądową do Gdańska, Malborka lub też do Rezerwatu Kormoranów w Kątach Rybackich.
 
Krynica Morska stara się o statut uzdrowiska dzięki obecności wód mineralnych chlorkowo - siarczanowo - magnezowo - sodowych, bromkowych, jodkowych, borowych, hipotermalnych, idealnie nadających się do celów leczniczych i rekreacyjnych.

» MAPA «

© Informacje oraz zdjęcia zawarte na tej stronie chronione są prawem autorskim należącym do ogłoszeniodawcy i zostały umieszczone przez ogłoszeniodawcę lub za jego zgodą.
Kopiowanie wszelkich informacji bez zgody Portalu Turystycznego SlonecznePomorze.pl jest zabronione.

UWAGA: Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.