Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
 |  Strona Główna | OFERTA -PENSJONATY -Wybrzeże Zachodnio-Pomorskie

Willa Jaskółka - noclegi, Pomorze Zachodnie, Międzyzdroje

PENSJONATY  Wybrzeże Zachodnio-Pomorskie

72-500 Międzyzdroje, ul. Myśliwska 21a/2

Telefon  kontakt e-mail
Dzwoniąc powołaj się na portal SlonecznePomorze.pl
Kontakt e-mail Wyślij zapytanie  Wyślij do znajomego Wyślij znajomemu

CHARAKTERYSTYKA:
wypoczynek, wakacje na Pomorzu Zachodnim, wczasy nad morzem, pokoje do wynajęcia, pokoje nad morzem, noclegi, noclegi na Pomorzu Zachodnim, noclegi nad morzem,pokoje w Międzyzdrojach,noclegi w Międzyzdrojach,Willa Jaskółka,Międzyzdroje
Piktogramy
Aneks kuchenny Łazienka przy pokoju Plac zabaw Parking Telewizja Wyzywienie

» CENNIK OFERTY WYPOCZYNKU «

USŁUGA CENA INFO
cennik noclegów
 noclegi od: 40.00  zł do 80 zł od osoby za dobę

» INFORMACJE O OBIEKCIE «

Pokoje do wynajęcia w sezonie, jak i poza sezonem. Pokoje dostępne są w dwóch standardach, a mianowicie wysokim i podstawowym.

Wysoki standard charakteryzuje się tym, że w pokojach znajdują się: telewizor, lodówka oraz łazienka, a wykończenie tych pokoi przewyższa wykończenie pokoi w standardzie podstawowym. W wysokim standardzie oferujemy Państwu 2, 3, 4 osobowe pokoje.

W podstawowym standardzie łazienka, znajduje się na korytarzu . Oprócz łazienki udostępniony jest także aneks kuchenny, również na korytarzu. W podstawowym standardzie oferujemy Państwu 2, 3, 4 osobowe pokoje.

Nasze pokoje, położone są w zaciszu, z dala od ulicy, otoczone pięknym ogrodem. W naszej ofercie, niezależnie od standardu udostępniamy parking, miejsce do grillowania (oraz grill), opłatę klimatyczną, wliczoną w cenę pobytu.

Chęć wynajmu pokoju, poprzedzamy telefoniczną rezerwacją, oraz wysłaniem zaliczki w wysokości 20% od całego pobytu.

Zapraszamy i życzymy miłego wypoczynku.

» DODATKOWE INFORMACJE «

!!Dla chętnych udostępniamy nagranie z otoczenia w którym położony jest obiekt, można je pobrać kopiując poniższe linki do przeglądarek Mozilla i Internet Expolorer!!
http://pokojemiedzyzdroje.republika.pl/MVI_3955_.avi
http://pokojemiedzyzdroje.republika.pl/MVI_4011_.avi

» ATRAKCJE «

Międzyzdroje

-Muzeum Przyrodnicze Wolińskiego Parku Narodowego mieści się w nowoczesnym kompleksie obiektów - Centrum Edukacyjno-Muzealnym Wolińskiego Parku Narodowego, przy ul. Niepodległości 3. Budowla uzyskała nagrodę Ministra Administracji za oryginalną architekturę.
W pięciu salach wystawienniczych warto zobaczyć zaprezentowane w nowoczesnej oprawie plastycznej bogate zbiory flory, fauny oraz przyrody nieożywionej charakterystycznej przede wszystkim dla regionu wolińskiego. Na uwagę zasługują realistyczne dioramy przedstawiające zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Godne polecenia są kolekcje: ptactwa wstecznej delty Świny (w tym największy w Polsce zbiór batalionów), ssaków leśnych, a także zwierząt wodnych ekosystemów parku. Warto przyjrzeć się też wyjątkowym okazom bursztynu, z repliką rekordowej bryły o wadze ponad 9 kg! Nie wypada pominąć wypchanej rodziny żubrów czy gablot prezentujących różnorodność świata owadów (na czele z pięknymi okazami motyli).
-Molo - jedną z największych atrakcji plaży w Międzyzdrojach jest molo, o długości 395 m. Wejścia na nie strzegą dwie zabytkowe wieżyczki. Molo powstało na początku XX w. Od tamtego czasu konstrukcja była wielokrotnie niszczona przez wzburzone wody Bałtyku.
-Plaża - niewątpliwie największą atrakcją turystyczną Międzyzdrojów jest piękna, piaszczysta plaża. Stojąc na niej, z twarzą zwróconą ku morzu, można zobaczyć po prawej stronie Świnoujście, a po lewej (za uzdrowiskiem) wysoki, malowniczy klif z kulminacjami: Kawczą Górą, Białą Górą i wzgórzem Gosań (93 m n.p.m.) - najwyższym punktem polskiego wybrzeża.
-Miasto Gwiazd - wielką atrakcją turystyczną Międzyzdrojów jest Promenada Gwiazd z odciśniętymi w mosiądzu dłońmi wybitnych artystów filmu  i teatru. Od 1996 r. w Międzyzdrojach organizowany był Festiwal Gwiazd. Co roku w lipcu przyjeżdżali tu aktorzy, by swą obecnością uświetnić licznie organizowane pokazy filmowe, spektakle teatralne, wystawy malarstwa, fotografii, spotkania literackie, recitale i koncerty. Co roku też na Promenadzie przybywało dłoni Wybitnych.
-Kawcza Góra (61 m n.p.m.) to doskonały punkt widokowy na Zatokę Pomorską znajdujący się we wschodniej części miasta. Górę porastają m.in. dorodne okazy bluszczu leśnego. Na jej szczycie ustawiono dwa głazy upamiętniające zjazdy leśników: Zjazd Leśników Niemieckich z 1892 r. i Zjazd Polskiego Towarzystwa Leśnego z 1992 r.

» MAPA «

© Informacje oraz zdjęcia zawarte na tej stronie chronione są prawem autorskim należącym do ogłoszeniodawcy i zostały umieszczone przez ogłoszeniodawcę lub za jego zgodą.
Kopiowanie wszelkich informacji bez zgody Portalu Turystycznego SlonecznePomorze.pl jest zabronione.

UWAGA: Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.